Aziz Behich için 5 milyon Pound istedik!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, önemli açıklamalar yaptı.

Oy kullanmak için geldiği okulda enbursa.com mikrifonlarına konuşan ve en çok merak edilen konu olan Aziz Behich’in transferi ile ilgili sorularını yanıtlayan Ali Ay, “Aziz için 5 Milyon Pound istedim. Diğerlerini söylemeyelim. İngiltere’den geldi teklif. Çalışmalar yapıyorlar. Bursaspor’da stat isim hakkı hala olmadı. Bunlara ihtiyacımız var. Bu şekilde devam edeceğiz. Diğer göndermek istediğimiz isimlerle ilgili bir şeyler konuşuluyor. Fakat resmi bir telif yok.

Herkes seçimi bekliyor. Bizim için çok önemli. İlaveten federasyondan gelecek paralar da var. Gelecek hafta bazı şeyler şekillenir. Kampa en az 1-2 transfer olursa memnun oluruz.” İfadelerini kullandı.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Robert yorumuna yanıt olarak

   ne saçm a bir yorum elimizde kalırmış azizi koyduğun yere bak..keşke elimizde kalsa aziz bursasporludur..öylede kalması lazım…

   19
   10
  2. @Robert yorumuna yanıt olarak

   bu vizyonsuz yönetimden hiçbir şey beklemiyorum ben,değil aziz’i,çöp sercan’ı john’u bile satamaz bu beceriksizler ?

   23
   8
 1. Aziz behiç’in ya da harun’un satılması sorun değil. Bu zor günlerde faydaları olacaktır. Ancak beni ciddi olarak endişelendiren samet’in transfer etmek istediği oyunculardır. Yönetim her zaman lduğu gibi sadece seyrediyor. Oyuncu satışından gelmesi söz konusu ciddi bir rakam olabilir. Bunun yeni 30 yaş civarı oyunculara harcanmasından endişe ediyorum. Geçen sene beğenmediğimiz le guen sheu, ekong ve bostock’u getirdi. Hepsi nispeten ucuz ve piyasası olan oyuncular. Şimdi düşündükleri badji’nin bonservisi 700 kendisi 3 sene 2.1 mi euro. Bir sene sonra diğelim beğenmediniz kime satabilirsiniz? Yine bursaspor’un üzerinden birileri parayı götürüyor maalesef

  82
  5
  1. @Mert can yorumuna yanıt olarak

   Burada soruyorum sırf meraktan soruyorum. Sorum herhangi bir görüş içermiyor. Harun bugün 3 büyüklerden birine gitse sevinir miyiz para kazandık diye yoksa harun söver miyiz serdar aziz gibi. Cevap verirse gören iyi olur bakalım genel kanı nasıl.

   9
   2
   1. @Suat yorumuna yanıt olarak

    Ben sevinirim cünkü harun cok düzgün bir adam burda kalmayı cok istediğini her defasında dile getiriyor ama klüp onu satmak için elinden geleni yapıyor birde şimdi muhammet okanlar kıyaslama muhabbetleri başladı yoruldugunu düşünüyorum.çok büyük bir yetenek insallah hep oynar

   2. @Suat yorumuna yanıt olarak

    Ben sovmem.Cunku harun karakterli bir birey ve eminim ki giderken bize teşekkür edecek.Sadece daha kaliteli Avrupalı takımları tercih etmek varken gidip çöp ligimizin çöp İstanbul takımlarını tercih etti diye üzülürüm.Cunku bence harun dünya standartlarına çıkabilecek kumaşta ve karakterde bir oyuncu.

    11
    3
  2. @Mert can yorumuna yanıt olarak

   değerli mert can, yorumlarını okumaktan keyif aldığım bir arkadaşsın. ancak futbol denen oyun, saha içi ve dışı ile biraz karmaşık bir oyun. bu oyunda her zaman 2 x 2 = 4 etmiyor. bir kulübün transfer ettiği futbolcuların tümünden kazanma garantisi yok. en kurumsal kulüpler bile transferde % 10-20 yanılabiliyor. bazı transferler performans ve yatırım amaçlıdır. (ekong, shehu, vs. gibi) bazıları da günü kurtarma, sportif başarı ve gençlerin gelişimine katkı koymak içindir. (titi, batalla, vs gibi)

   Bursaspor bugünkü konumu gereği değerini bulan oyuncuyu satmak zorunda. çünkü başka türlü yaşama şansı yok. bu harun da olur aziz de. şans, destek ve güven verilirse okan ve Muhammed niye bir harun. emre ve onur da niye birer aziz olmasın.
   yönetim bu riskleri almalı, taraftar da bu tür kararları desteklemeli.

   bursasporun en büyük sorunu yönetim ve taraftar arasındaki koordinasyon bozukluğu. bu en çok, olumsuz anlamada teknik ekip ve futbolcuları etkiliyor.
   maalesef şu an başımızda kulüp tarihinin en yetersiz başkanlarında biri var. ve de, ne yazık ki tekrar seçildi. gitmesi gerekirdi gitmedi. ali ay illa protesto edilecekse, arena da 90 dakika biter, futbolcular soyunma odasına girer, taraftar tribünde kalır ve başkanı protesto ancak o zaman başlar. oyun anında yapılan olumsuzluklar, ”BAŞKANA KIZIP, TAKIMI CEZALANDIRMAKTIR!..”

   17
   1
  1. @BR yorumuna yanıt olarak

   Koca sezon ayağına top değmemiş adamı kim ne yapsın diyip iyicene olmayan değerini de yok etmek istemiyorum ama ne yazık ki gerçekler bu.2 sezondur sadece yatıyor.

   10
   5
 2. Aziz ve ekong satılmalı shehunun durumu bian evvel netleşmeli
  satılacaksa mutlaka badji alınmalı jorgere uygunrakama elde tutulmalı
  kembo delarge sercan necid yarıyarıyaa dahi olsa vedalaşılmalı
  solbek sorunu emre yusuf ve onurla çözüülür
  çok iyi 2 kanat 8 ve 10 no ve 9 no olmazsa olmaz
  olur deniyorsa eğer
  bu trübünler
  önce sameti
  soonra ali ayı yer
  sonunda bursasporu düşürür
  biz fikrimizi yazalım

  5
  1
 3. 5 MİLYON POUND iyi para, fazla da zorlama Başkan
  4 MİLYON POUND da veriyolarsa gönder gitsin,
  Yerine Türkiye liginden oyuncu alırsın,
  ATİLLA TURAN, ÖMER BAYRAM, TİAGO PİNTO,
  UĞUR ÇİFTÇİ, SAKIB AYTAÇ, ALY CİSOKHO, ALPARSLAN ERDEM,
  LUİS İBANEZ, ALPER ULUDAĞ, ÖZGÜR ÇEK
  bu isimlerden birini 1-1,5 milyon euro bedele çok rahat bitirirsin

  3
  2
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Bence Azize 2den fazla vermezler, hele hele Türkiye de oynuyorsa. Ayrıca Ali Ay amca herzaman ki gibi yine sayiklamis öyle olursa yok böyle olursa, bu adamdan hiç bişey olmaz, inşallah kümeye düşüren başkan olarak tarihe geçmez. Bu bile onun için bir başarı sayılacak görevde kaldığı sürece.

 4. nasil büyük kulüp olacaz anlamiyorum futbolcularimiza Transfer teklifi gelsin diye dört gözle bekliyoruz transflerden gelecek paralara kalmi$ kulübün kaderi.

  3
  3
 5. BURSASPOR bu yıl kemik kadro için strateji belirlemelidir.Transfer edilecek oyuncular takımı ligde tutulacak,gelecekte sıçramaya katkısı olacak ve sattığımız zamanda para getirme ihtimali yüksek oyuncular olmalıdır.Taraftar baskısı,hocanın yaşlı oyunculara yönelip yanlışlara adım atılması geleceğimizi dahada onulmaz yaralara sebebiyet verecek ve bugünkü tablodan daha vahim tablo ile karşılaşmamız mümkün olacaktır.
  Para kazanılacak her oyuncu satılmalıdır.Yerlerine başarıya aç,25 yaşı geçmemiş oyuncularla kadro şekillenmelidir..AYBABA hocamız teknik dehasını göstermeli ve altyapıdan gelecek gençleride ustalaştırmalıdır.

  HAZIRA DAĞ DAYANMAZ demiş atalarımız.

 6. Ulan avrupaya gidebilmek icin ligin üst siralarinda yarisan koskoca bursasporumuz bi dogru duzgun transferi akil edemicek hala para derdinde olan isin icinden cikamayan bu sacma yonetime kaldi allah yardimcimiz olsun allah bunlara akil versin

 7. para eden kim varsa satılmalı bu adamlar bizi şampiyon yapmadı kardeşim 2 senedir düşmemeye oynuypruz artık futbolcularda da kötü bir mantelite oluştu onun için harun ,aziz para eden kim varsa satılmalı ekong özellikle satılmalı delarge ,sercan,joshu john,kembo gibi adamlardan az zararla kurtulmalıyız 25 yaş altı bonservisi elinde adamlara yönlenmeliyiz az ama öz transfer yapmalıyız hamza dönemindeki gibi çöp 10 transfer yapacağımıza işe yarayacak 4 transfer yapmalıyız

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu