Aziz Behic “Hedefimiz büyük olmalı”

Aziz Behich, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

Uzun yıllardır buradayım ve doğduğum ülkeden ilk defa Türkiye’ye Bursa’ya geldim. Şehir ve kulüp bana sahip çıktı. Her zaman Bursa’nın yeri bende başka olacak. Sezona iyi başladık ve iyi futbol oynuyoruz. Yeni bir takımız kaybettiğimiz maçlara bakarsak belki kazanabilirdik.

AİLE OLDUK

Paul Le Guen oyuncularla arkadaş gibi oldu. Bizi aile gibi yaptı. Personel, hocalar ve oyuncular ile hep beraber aile gibi olduk.

HEDEFİMİZ BÜYÜK OLMALI

Bursaspor’un hedeflerinin her zaman büyük olması gerekiyor. Şampiyonluk yaşamış, Avrupa’da oynamış bir kulüp. Hedeflerin de her zaman büyük olması lazım. Daha iyi olacağız diyebilirim. En iyi Bursaspor’u görmedik.

HARUN İÇİN ÇOK SEVİNİYORUM

Ben kulübe geldiğimden beri Harun Tekin de kulüpte ve kendisini çok geliştirdi ve idmanlarda da çok çalışıyor. Onun için çok seviniyorum. İnşallah devamı gelir.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @bsbs yorumuna yanıt olarak

   Hamleleri sağlam yapacaksın yoksa şampiyon olmuş bir takım yok ben ilk bölümde yer alacam ilk beşe oynayacam avrupaya gitmek hedefim demez her sene hedefi şampiyonluk olur ts kaç senedir şampiyon olmuyor ama sorsan her sene şampiyonluğa oynuyor biz şampiyon olduk sonrasında hep klasik laflar hedefi yüksek göstermeyelim taraftarın beklentisi yüksek olmasın hikayeleri sayesinde şu an bizi takan yok anadolu takımı muamelesi yapılıyor senin yönetimlerin her sene ve her tv ye çıktığında bursasporun hedefi şampiyonluk başka bir hedefi olamaz dese şu an hala bize bakış farklı olurdu sen hedefini küçük gösterirsen sana da hem gelen antrenörler hemde tv ler küçük takım muamelesi yapar

   2
   6
 1. Harun, Aziz, Batalla inşallah futbolu Bursa’da bırakırsınız. Sizden ayrılmak çok zor olur. Gönül isterdi ki kendi çocuklarımız da sizin bize verdiğiniz değeri versin ama malesef milyonluk şehirde herkes onun bunun tanıdığı olarak altyapıda oynadığı için gerçek Bursasporluları harcıyorlar.

  28
 2. akıllı işler yapan bir teknik direktörümüz var.öncelik elimizde kalan faydalanamadığımız verim alamadığım isimleri göndermek.personelin maaşlarını ödemek futbolcularımızın maaşlarını ödemek daha sonra gerekirse 1 yada 2 takviye yaparak geride kalan sezona devam etmek.plansız işler yapılırsa kulüp olarak geride kalır sıkıntılar yaşarız bir önceki sezondaki gibi.tşkler saygılarımla

 3. şimdiden transfer dedikoduları çıkmaya başladı hakkında gerçi başkanın satacağanı hiç zannetmiyorum ama yinede insanın midesi bulanıyor inşallah bu söylemlere kulak asmaz taş yerinde ağardır azizim.

 4. Sezon sonu muhtemelen yrılacaksın sende aramızdan, ama seni hep bu şehre sahip çıkan karakterinle hatırlayacağız, umarım Dünya kupasında başarılı olursun da gönlünden geçen iyi bir Avrupa kulübüne gidersin, bize de 5-6 milyon euro kazandırırsan seni hep güzellikle hatırlayacağız,

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu