Aziz Behiç “Biz Avrupa takımıyız”

Bursaspor ile 2019 yılına kadar sözleşmesini uzatan gurbetçi yıldız Aziz Behich (Eraltay) Avusturya Kampı’nda Bursa Hayat Gazetesi’ne önemli açıklamalarda bulundu. Başarılı savunma oyuncusu Yeşil Beyazlı takımda kaldığı için çok mutlu olduğunu ifade ederek, “3 yıl daha buradayım. İnşallah çok daha güzel günler geçireceğiz. Hedefimiz yeni sezonda Avrupa’ya gitmek. Hatta ikinci şamiyonluğu benimde olduğum dönemde yakalamak en byük hedefim” dedi.

HERKES ÇOK MÜKEMMEL

Geçen sezon fazla fora şansı bulamayan genç yetenek, “Bu sezon çok fazla frma giyip takımıma katkı koymak istiyorum. Kampta elimden geleni yapıp formayı kimseye kaptırmayacağım. Takımda güzel bir rekaber var. Herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyor. Arkadaşlık ortamı her zamanki gibi. Tüm arkadaşlarımız takımın başarısı için ellerinden geleni yapacaklar” diye konuştu. Her takım hem de bireysel olarak geçen sezondan çok daha iyi bir peorformans ortaya koyacaklarını belirten başarılı oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü:

BİZ AVRUPA TAKIMIYIZ

“Bursaspor Avrupa takımı. Mutlaka her yıl Avrupa’ya gitmeli. Geçen sezon büyük bir şanssızlık yaşayıp hedeften erken koptuk. Ancak bu sezon işimizi daha baştan sıkı tutup hedefi tutturacağız. Takım olarak buna inanıyoruz. Dediğim gibi Bursaspor’un yeri Avrupa’dır. Bu sezon Avrupa’da maç oynayamamnın bir burukluğunu yaşayacağız. Ama sonuçta bizim işimiz futbol. Futbolda bazen böyle şanssızlıklarda olabiliriyor. Önemli olan bu olaylardan gerekli dersi çıkarmak. Göreceksiniz yeni sezonda herşey çok farklı ve gzel olacak.”

TARAFTAR STADI DOLDURSUN

Yeşil Beyazlı taraftarlara da seslenen Aziz Behich, “O muhteşem taraftarımız iyi günde kötü günde hep arkamızda duruyor. Yeni sezonda tribünleri doldurmalarını bekliyoruz. Onların destekleri bize güç veriyor. Stadı doldurmaları halnde yenemeyeceğimiz takım yok. Hep beraber yeni sezonda büyük başarılar elde edelim” ifadelerini kullandı. Başarılı savunmacı, fisktürü de değerlendirerek, “İlk maçımız Adanaspor ile deplasmanda oynayacağız. İyi bir fikstür çektik. 3 İstanbul ekibiyle önce deplasmanda sonra evimizde oynamak avantaj.” Diye sözlerini tamamladı.

Gökhan Gündoğdu / Windischgarten Avusturya

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı