Aziz “Ayrılmak istemiyorum!”

Bursaspor’da son günlerde gündemi oldukça meşgul eden konulardan birisi Aziz Eraltay’ın mayıs ayında bitecek sözleşmesini uzatıp uzatmayacağı…Yeşil beyazlı yönetimin uzun süredir görüşme halinde olduğu ancak herhangi bir sonuç alamadığı tecrübeli futbolcu Antalya kampında Olay Spor’a çarpıcı açıklamalar yaptı. BÜYÜK TAKIMDAYIM

Menajerinin yönetimle görüşmelerini sürdüğünü ifade eden tecrübeli sol kanat oyuncusu, “Sözleşmem mayıs ayında bitiyor fakat ben kalmak istiyorum. Başka kulüplerle görüşmüyorum. Çok mutluyum burada. Takım arkadaşlarım çok iyi. Ben futboluma bakıyorum. Çok büyük bir takımdayım. Kulüp içersinde beni seviyorlar ve bende onları seviyorum” diye konuştu.

14.’LÜK BİZE YAKIŞMIYOR

Ligin ilk yarısı hakkında da değerlendirmelerde bulunan Aziz, “İlk yarı istediğimiz olmadı. Futbolda böyle şeyler oluyor. Futbolcular olarak bizim için de zor. Takımızın bu pozisyonda olmasını bizde istemezdik. Şuan takım olarak iyi durumdayız. İkinci yarıya iyi başlayıp, taraftarı da mutlu etmek istiyoruz. Bursaspor’a 14. sıra yakışmıyor. İnşallah iyi futbolla puanları toplamak istiyoruz” dedi.

Emre büyük yetenek

Aziz, kendisiyle aynı mevkide görev yapan Emre Taşdemir’i de övdü. Genç oyuncunun yetenekli bir isim olduğunu ifade eden Aziz, “Emre çok iyi bir futbolcu. Genç bir isim. Onun adına ben çok mutluyum. Çünkü Milli Takıma kadar gitti. Zaman zaman ben oynuyorum, zaman zaman o. Önlü arkalı da görev yapıyoruz. Emre ilerleyen süreçte eminim ki daha da iyi olacak” şeklinde konuştu.

Hamza Hoca’ya övgü

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’ndan övgüyle bahseden Aziz, “Her hocanın farklı bir stili var. Antrenman metotları ayrı oluyor. İyi oynamaya başladık. Daha da iyi olacağız. Hamza Hoca istediğini anlatıyor. Hocamızın dediklerini daha fazla uygularsak takım daha da rayına girecek” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu