Az kalsın ayarımız kaçıyordu!

Eyvallah da…Şimdi sakin kafayla düşünüp, gelin kafamızı kurcalayan sorulara yanıt bulmaya çalışalım.İşte sorularım:1-Siz böyle bir 11 bekliyor muydunuz?2-İlk devreyi sezon başından bu yana çöpe atma hastalığından ne zaman vazgeçilecek?3-Henüz gol atamamışken, son 2 hamleyi yapmak için 75 dakika beklemek ne kadar doğru? Bir başka anlamda, fabrika ayarlarına dönmek için 75 dakika sabretmek?4-Kazanmak için bu denli maceraya girmenin anlamı nedir?

HARUN’DAN 5 KURTARIŞ

5-Harun Tekin daha ne kadar Bursaspor’u kurtarmaya devam edecek? (Allah nazardan saklasın!)6-Tıpkı geçen sezon Ankara’daki G.Birliği maçında Kubilay’ı sol kanatta başlattığı gibi bu kez de Alanya’da sağ açıkta başlatmanın anlamı nedir? Hem de elinde 2 orijinal kanat oyuncusu varken!..7-Sizce 75’teki Jorquera ve John hamlelerine övgüler mi düzülmelidir? Yoksa neden bu kadar bekleyip macera aradığı mı sorgulanmalıdır?8-Deplasmanda son nefeste 2-0 kazanan bir takımın teknik direktörünün bu kadar eleştirilmesini nasıl yorumluyorsunuz?

BAY YEDEKGOL DE OLMASA

9-Sezon başında satış listesine konan, sonradan vazgeçilen Jorquera’nın; ligde sonradan oyuna girip en çok gol atan (4 gol) oyuncu unvanını yakalamasını  (Bay YedekGol) nasıl yorumlamak gerek?10-Ligde 8 haftada 16 puanla (plakayı yakaladık) 2 puan ortalamaya ulaşacağımızı ve zirveyi yakından takip etti edeceğimizi sezon başında söyleselerdi, ne derdiniz?11-Kazanan daima haklı mıdır? Yoksa eleştiri hakkımız da bâki midir?12-Alanya gibi yeni kurulmuş bir takım önünde 2 puan uçup gitseydi çok yazık olmayacak mıydı?13-Hüseyin Göçek’in icat çıkarmadan, hatta sarı kart bile çıkarmadan bu maçı “tertemiz” bitirmesini hangi açıdan yorumlamak lazım?

FABRİKA AYARLARINA DÖNMESEKSorulara az çok aynı cevapları verdiğinizi duyar gibi oluyorum.Ancak fabrika ayarlarına geyi dönmek için 75 dakika bekleyip, taraftarını fıtık eden bir anlayışı alkışlamak bana uymaz!Zira fabrika ayarı falan derken, az kalsın bizim ayarımız kaçıyordu!Hele hele hamlelerin sonuçlarına bakıp da “helal olsun” hiç diyemem!Devre biterken attığım tweet ile “Devrede Jorquera ve Del Valle hamlesi gelirse, 3 puan uzak değil!” demiştim.Yani aklın yolu bir!O nedenle bu ilginç galibiyeti hafta içinde iyi analiz etmek gerek!Zira, bu 3 puandan çıkarılacak çok dersler var!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu