Aytaç’tan Aybaba’ya teşekkür

Bursaspor'un tecrübeli isimlerinden Aytaç Kara, Samet Aybaba'ya sosyal medya hesabından mesaj gönderdi.

Aytaç, şunları söyledi: ‘Her şerde bir hayır vardır. Bana öğrettikleriniz, kattıklarınız için çok teşekkürler. Senin ve ekibinin yolu açık olsun…’

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Ne oldu yoksa sen de mi içtin çorbayı? Aytaç dediğin adam Samet Aybaba’nın gizli tetikçisidir. Hem merak ettim acaba ne öğretmiş? Geldiği takıma karşı penaltı kullanırken topu direğe nişanlamayı mı? Ya da frikik kullanırken topu rakip defansın üzerine vurmayı mı?

   3
   6
  1. @frente crocodile yorumuna yanıt olarak

   gerçek yorum için yorumuna tebrikler.Mİ neden yorumlarda tabi galibiyetlerde aytacı baş tacı yapıyorsunuzya o da tribüne yalandan hırs şov. anlamayanlar yiyor ..maç maç analiz kaybetilen puan ve puanlarda ona yorum yok .( malatya pen. 3 puan,,Galatasaray,pen.en az 1 puan.kayseri.maçı, Kasımpaşa maçı,fener maçı bunlar içerde oynadığımız maçlarda bariz boş kale pozisyoları…) alanya maçı takım ceza sahası için de faul kullanıcak yerden abanıyorsun rize maçı gibi kontratak gol.buradan millet baş tacı yok şu yok .samet gitmesine aytaç hariç neden hiç bir futbolcu yorum yapmadı ???????? takımta baş tacı olanları biz biliyoruz onlar şov veya hocanın adamı olmayanlar.

   10
   2
 1. Takım elden gidiyor sizler halen Aytaç diyosunuz.Aytaç kim kardeşim takımı yakan kişidir.Alanya maçında 3 puanı veren Aytaçtır..Daha birçok maç zarara uğrattı…Amma büyütüyosunuz istanbul takımlarında esamesi okunmaz aytaçın bir mücadele ediyor diye, o zaman Belluchi nin heykeli yaptırılması lazım.Adama derler şamili niye gönderdiniz.Şamilde mücadele ediyordu…Aytaç ancak Belluchinin kalfası Batalla nın çırağı olur, ayakkabı bağcıklarını bağlar…Bir vardan çektik,Ali Aydan çektik,Samet Aybabadan çektik bir de senden çektik Aytaç….Zaten Baji Aytaç ikilisi oynamaz biri oynar ikiside 6 numaralı oyuncu…İstanbul takımlarının gönderdiği oyuncuları Bursaspor da kral yapılıyor, hemen şımartılıyor oyuncu…

  10
  4
  1. @teksaslı yorumuna yanıt olarak

   İstanbul takımları gönderse yine iyi . Bu Aytaçı Malatya gönderdi beğenmedi.
   Adamlar Giulermeyi felan aldı. Düz topçuları gönderdiler.
   Ligde kalırsak seneye çok sağlam temizlik yapılmalı.

 2. Helal olsun Aytacımmmmmm ama biraz daha saygılı olsaydı olmaz mıydı Senin yerine Sizin diyerek mesela??

  4
  7
 3. Kaptanlığın derhal aytaç a verilmesi gerekiyor bizim çocuk herkesle papaz ve bu durum takıma ciddi zarar veriyor

  2
  19
  1. @Namık kemal yorumuna yanıt olarak

   konuya bak takım içinde yaşananlara çok hakimsin yani git özlüceye çalışandan futbolcusuna Ertuğrul un nasıl kaptanlık yaptığını sor ondan sonra tekzip yazısı yazarsın.. neden ? aytaç hariç bir futbolcu hoca için veda mesajı yayınlamadı boş boş salla .konuyu evirip çevirip kaplanlığa bağla. biraz opjektif bakın ya samet hoca takımın moral motivasyon diye bir şey bırakmadı her yenilgide .kadrobu. adam varda bizmi oynatmıyoruz .beyin yok , kapasite bu cevizlerin altına gitsinler şu bu hep futbolculara salladı. ( amatörfutbolcu olsa takmaz ). basın önünde topçuya rencide.alay edici yem edersen. takımı ne moral ne mental anlamta dip yaptırtı .rize maçı sonrası parakonusu yapanta yok yönetim fişi çekmesi lazımdı ( Papaz olan hoca)

   2
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu