Aytaç saha ortasında ağladı!

Maçın son saniyelerinde penaltı kaçıran Aytaç Kara, gözyaşlarına engel olamadı.

Hakemin bitiş düdüğünün ardından sahaya yığılıp kalan tecrübeli futbolcuyu hem Bursasporlu hem de Malatyasporlu futbolcular teselli etti.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Canın sağolsun. Maçta sana gelene kadar bir sürü etken var. Atsan hakemi de malatyayı da yenicektik. Takımda hırslı oynayan bir bu adam var onu da SERT eleştirip küstürmeyin. Dün maçta çoğu oyuncumuz uyuyordu. Badji, saivet özellikle. Badji çok pasif kaldı o direnci gösteremedi. Saivet desen dikine oynayamıyor bir türlü. Ben şunu anladım ki bu 10 numara poziyonuna latin amerikalı şart. Adamlar doğuştan yetenekli.

  58
  19
 2. Ağlamak istemiyorsan birdaha duran topları ve penaltıları lütfen ısrar etme ve Lima yada lato ya bırak hem kendini bende bizi kahretme

  54
  5
   1. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

    aytaç malatya maçında kart görese kadar hakeme bir şeyler söyledi aşırı uzatmanın tepki vermenin sonucu kırmızıya da dönebilirdi sonra çık işin içinden .

 3. Suçç sende değil koçum sana penaltı çektiren teknik direktörde sen göztepe maçında yokken ortasa kevgir gibiydi 2li mücadele yoktu hava topu kazanma yoktu dün hakeme penaltı diye israr edip sarı kart görmen taktire şayen bir harekettti bu takımın sahipsiz olmadıgını gösterir takıma sahip çıkman güzel birşey bizim takım sustuğu sürece hakemler tepemize biniyor o yüzden aytaç seni performansından dolayı tebrik ediyorum ama penaltıyı sen kullanma günah keçisi olursun böyle normalde gs maçındada kaçırdın her ne kadar devamını atsan bile ,yani penaltı sana göre değilll teknik futbolcu işiii teknik direktör çok biliyor ya herşeyi saygım sonsuz ama yanlışlarıda çok fazlaaa………..

  16
 4. ne kadar bir cahil topluluğu var. şıu yorumları okuyunca. bu aytaçkara sizin ailenizden birilerine birşeym dedi ya da yaptıda düşmanca yaklaşıp tavır sergiliyor bir de yüzünüz kızarmadan yuhalıyorsunuz. siz ofutbolcunun yerin de olmak istemezdiniz inanın. hakem zaten maçı lkatletti oyuncular da psikoloji kalmadı kalkmışsınız senin bu takımda yerin yok topçu değilsin gibi yorumlar yapıyorsunuz. si,zde o zaman taraftar değilsiniz. 3 kuruşluk embesil topuuluğu.

  8
  3
 5. Yemişim Aytaçı kim kardeşim Aytaç daha dün gelmiş takımın ağası olmuş burası Bursaspor aklınızı başınıza alın oraya o soğukta taraftar gelecek her cefayı çekecek adam laubali şekilde topa vurup kaçıracak taraftar kahrolup bin ahla evinin yolunu tutacak ayrıca kulup 3 puandan olup kaç tl den olucak Aytaç efendi maaşından mı kesilecek yok öyle bir dünya Aytaçın maçta yaptığı hatalar diz boyu hakeme ihtirazlar topu kaptırmalar daha birçok…Aytaçı koruyanlar Bursasporlu değildir düşmanıdır.Yemişim Aytaçı onun gibi oyuncu alt yapıda bir sürü var.Şamilden bir farkı yok.Şımarta şımarta bu hale geldi takım olan Bursaspora oluyor yapanın yanına kar kalıyor….

  7
  12
 6. Aytaç efendi artık Bursasporun maç primini ödersin cebinden seni koruyanlarla beraber…Olan Bursaspora oldu.Ağlama da acındırma kendini her hafta aynı hatalar böyle gidersen bu takımda yerin yok devre arasında aklını başına topla…

  5
  8
 7. LİDER oyuncu olmak .takımı için oynamak bu gibi benzetmeler.yapılır fakat lider oyuncu olmak BENCİL olmak değildir.işte kriz anlarında takıma yön vermek takımı taşımaktır.lider oyuncu olmak..birde LİDERLİK öyle pazardan çarşıdan alınmaz.LİDER doğar bazıları..sonradan,da olunmaz…saygılarımla

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu