Aytaç Kara’ya Teksas’tan davet var!

Erzurumspor maçında cezası nedeniyle oynayamayan ve Teksas'ta kuleye çıkarak takımı tribünden destekleyen Ertuğrul Ersoy'un ardından, taraftarlar önümüzdeki hafta cezalı olan Aytaç Kara'yı da yanlarına davet etti.

Bursaspor‘un kaptanı Ertuğrul Ersoy‘un, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında cezası sebebiyle oynayamaması ve maçı Teksas‘ta taraftarlar arasında takip etmesi gündem yaratmıştı.

Ertuğrul, kuleye de çıkarak taraftarları ateşlemiş ve eşine benzerine az rastlanır bir olaya imza atmıştı.

Genç kaptan maçtan sonra kendisine davet yapan taraftarlara da teşekkür etmişti. Bursaspor sevdalıların şimdiki hedefinse ise Aytaç Kara var.

Antalyaspor maçında cezası sebebiyle forma giyemeyecek Aytaç‘a, yeşil-beyazlı taraftarlar sosyal medyada mesaj yağmuruna tuttu.

Bursaspor taraftarının; “Aytaç kuleye”, “Haftaya kuleye bekleriz”,Davul sende kral“, “Tribüne bekliyoruz”, “Antalya maçında Teksas’tasın” gibi yüzlerce mesajına, Aytaç‘ın nasıl karşılık vereceği merak konusu.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

      1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

        ARkadaşlar basın bizim maçtan bahsetmedi diyorsunuz yayıncı kuruluş bizi adam yerine bile koynuyor Taraftar paketi yapmışlar sadece Fener Beşiktaş Galatasaray ve Trabzon taraftarı için. Yanlış hatırlamıyorsam biz şampiyon olmuştuk

  1. O kule öyle kolay kolay herkese nasip olmaz ! Bazı şeyler özeldir ve özel kalmalıdır. Bursaspor kaptanının hakkettiği yerdi ve çıktı . O kule Aytaçtanda büyüktür hocadan da değerlerimizi bilin ve hafife almayın lütfen … bu takımın sahibi biziz !

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu