Aytaç Kara’dan camiaya birlik mesajı

Aytaç Kara Antalyaspor maçını kazandıklarını ancak bu karşılaşmanın geride kaldığını söyledi. Tecrübeli futbolcu Göztepe karşısında galibiyete birlikte hareket ederek ulaşacaklarını kaydetti.

Bursaspor’un tecrübeli futbolcusu Aytaç Kara takım olarak Antalyaspor karşısında galip gelmenin mutluluğunu yaşamalarına rağmen işlerinin bitmesi için önlerinde iki kritik maçın olduğunu söyledi. Aytaç, “Bu galibiyet bizim için çok geç oldu. Bunu daha önceden hak ediyorduk. Çok zor ve önemli bir maç olacağını bili-yorduk. Takımımızda çok fazla genç oyuncu var. Onların da yüreğine sağlık. Gerçekten çok zorlu bir süreçten geçiyoruz. Onların da bu yükü kaldırması çok önemli bir şey. Hepsine teşekkür ediyorum. Bütün arkadaşlarıma, oynayan oynamayan herkese teknik ekibe, hocamıza her zaman bizimle birlikte olan ve her yerde bizimle birlikte olan taraftarımıza, sizlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Camia olarak kalan iki maçta birlikte hareket etmeleri gerektiğine vurgu yapan Aytaç Kara, “Artık son iki hafta kaldı. Hep birlikte olmamız lazım. Tek yumruk, tek vücut olmamız lazım. Şu an hak ettiğimiz yerde olmadığımızı biliyoruz. Zorlu bir süreçten geçi-yoruz. Taraftarımızın da ne kadar sitemli olduğunun farkındayız. Bu zorlu süreçten çıkacağız. Ondan sonra bu camiayı hak ettiği yere getireceğiz. Göztepe karşılaşması bu karşılaşmadan çok daha zor. Göztepe de iyi kapanan bir takım. Bizim de kapanan takımlara karşı bir sıkıntımız var. Her zaman rakipten daha fazla mücadele edeceksin. Daha fazla koşacaksın. Bugün yaptığımız gibi daha fazla üstüne koyarak haftaya da devam edeceğiz” dedi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @BABA FMZ yorumuna yanıt olarak

   Bu nadide şehrin her yerinde Türkiye den ve hatta Dünya nın bir çok yerinden binlerce göçmen varken sadece balkan göçmenleri mi sana ters geliyor.

  2. @BABA FMZ yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim Erzurum’a yenilmeseydik Erzurum’un 30 puanı bizimde 34 puanımız olucaktı.
   Ilk yarıda beraberlikler takımı, tam beraberliğe ihtiyacı olucağı zaman yeniliyor. Şuan biz 15inci Göztepe 16 olucaktı ve yenmeye mecbur omucaktık . Altın değerinde

   2
   3
 1. Göztepe’yi de yeneceğiz inşallah. Birçok eksik oyuncuyla gelecekler Bursa’ya. Mühim olan geriye de düşsek strese sokmadan, moral bozmadan son düdüğe kadar desteklemek. Dua edelim de Malatya, Erzurum’u eli boş göndersin.

  36
  3
 2. Aytaç kart sınırındasın gözünü seveyim saçma sapan itirazdan vs kart görme son maç Malatyada bildiğin zemin ve oyuncular karşısında sana ihtiyacımız var

  3
  2
 3. evgili Bursasporlular bu satten sonra olumsuz yorum yazanın Bursa da yaşadaığından ,yada Bursasporlu olduğundan şüohe ederim veyahut aklında lütfen çoçukça yorumlar yazmayın lütfen kalmış iki maç bu takım düşerse sen ,ben hepimiz düşeriz farkındasınız değil mi şehir düşer onun için tüm şehir tüm taraftarlar birlik olmalı yok öyle oynamalı yok bu oynamalı gibi yorumlara girmeyelim bu hafta güney kale komple yeşil ağırlıklı yemyeşil olmalı kuzey kale beyaz olmalı maraton da alt beyaz üst yeşil yada çubuklu da olabilir gelin böyle organizasyonlar yapalım gelin o stadyumu 40 bin kişi dolduralım hani son 3 basamak açılmıyordu satışa orası da açılsın kuzey kale de açılmayan blok açılsın pazar günü tek ses tek yürek 90 dakika takımızı sevdamızı destekleyelim

 4. KENDİNİZE ÇOK İYİ BAKMALİSİNİZ
  GÖZTEPE NİN BİR ÖZELLİĞİ VAR
  DÜNDE SON 15 DAKİKA GÖZÜKTÜ
  FİZİKİ OLARAK İYİ DURUMDALAR
  B.ŞEHİR MAÇINDA 121 KM.KOŞTUKLARI ORTADA
  DOLAYISIYLA ENERJİNİZİ İYİ
  AYARLAMAK.ZORUNDASINIZ

 5. Goztepe bizim icimizden gecer disimizdan cikar , bizi kestane sekeri gibi katir kutur yerler , allah ali ay baskanimin yaninda olsun
  Tek basina bu takimi kume de tutmaya calisiyor

  40

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu