Aytaç Kara “Gurur duyuyorum”

A Milli Takımımız'ın 17 Kasım'da Konya'da İsveç ile oynayacağı UEFA Uluslar Ligi karşılaşması ve 20 Kasım'da Antalya'da Ukrayna ile yapacağı özel maçın aday kadrosuna Ertuğrul Ersoy'la birlikte davet edilen Aytaç Kara, mutluluğunu OLAY Spor aracılığıyla paylaştı...

‘Allah bugünleri görmeyi yeniden nasip etti’ diyen 25 yaşındaki futbolcu, ‘Çok ağır sakatlıklar yaşadım. Uzun zaman sonra yeniden ay yıldızlı formayı giyecek olmanın heyecanı içindeyim’ dedi.

En son 19 Kasım 2013 yılında Belarus ile oynanan hazırlık maçında Milli formayı giyen ardından yaşadığı sakatlıklar sonrası Bursaspor‘da kendini bulan 25 yaşındaki oyuncu, bu duyguyu ‘Anlatılmaz yaşanır’ şeklinde yorumladı…

KALICI OLMAM LAZIM

Kısa süre önce Türkiye Futbol Federasyonu‘ndan arandığını kaydeden Aytaç, ‘Aslında bekliyordum çünkü beni arayıp durumumu sormuşlardı. Kaptanımız Ertuğrul‘la beraber Bursaspor formasını temsil edeceğiz. En son Eskişehirspor‘dayken çağrılmış ve oynamıştım. Ardından çapraz bağlarım kopmuştu. Kolay günler değildi ama Allah bana yeniden Milli Takımımızın formasını giymeyi nasip etti. Seçilmek tabii ki önemli ama artık orada kalıcı olmam da lazım’ diye konuştu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bursaspora gelip de burada parlayan, Milli takım formasını giyme potansiyeli olan bir çok futbolcumuz var
    OKAN KOCUK, MUHAMMED ŞENGEZER, ERTUĞRUL ERSOY, UMUT MERAŞ, BARIŞ YARDIMCI,
    AYTAÇ KARA, BURAK KAPACAK, her yıl artarak devam edecektir.
    Milli takımdaki Bursaspor kulübünden geçip parlayan isimlerin sayısı

    11

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu