Aytaç Kara “Gurur duyuyorum”

Uzun bir süre sonra yeniden A Milli Takım'a dönen Aytaç Kara, Ay Yıldızlı bayrağa hizmet etmenin her futbolcunun hayali olduğunu söyledi.

Tecrübeli futbolcu, “Milli Takıma gelmek benim için büyük bir gurur ve onur. Bu bayrağı temsil etmek her futbolcunun hayali ve onurlu bir görev. İnşallah üstüne koyarak burada kalıcı olurum.” dedi. Transfer döneminde Bursaspor‘u tercih etmesinin sebebi hakkında da görüş belirten Aytaç Kara, “Bursaspor’u tercih etmemin sebebi Türkiye’nin beşinci şampiyon kulübü ve çok büyük bir camia olması. Bursaspor’u tercih etmekten dolayı her zaman mutlu ve gururlu oldum.” ifadelerini kullandı.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Aytaç gördün di mi Bursasporun büyüklüğünü. Trabzon’da oynadın mili takıma gidemedin. Bursaya geldin, daha yarım sezon olmadan direk A milli takım. Şimdi kampta çevrene bir bak ve milli takımdaki arkadaşlarını bi say bakalım. Kaç tanesi Bırsaspor’dan milli takıma gitmişler. Hepsi zaten Bursaspor kökenli. Harun, Serdar Aziz, Şener, sen, M.Zeki Çelik, Enes Ünal, Okan Koçuk. Öncesinde o sahtekar Volkan Şen’le Ozan Tufan efendi. Alayı burdan gitti şerefsizler. Kıymetini bil Bursa’nın Aytaç.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu