Aytaç Kara “Gol bana nasip oldu ama…”

Bursaspor'da Aytaç Kara, Fenerbahçe karşılaşmasının ardından beIN Sports'a konuştu.

Aytaç Kara‘nın açıklamalarından Ajansspor‘un derledikleri şu şekilde:

“İlk yarıda ne istediğimiz oyunu oynadık, ne istediğimiz mücadeleyi verdik. Fenerbahçe’ye çok boş alan verdik. Netice olarak pozisyona da girdik. Benim girdiğim yüzde yüz pozisyon vardı. Bu konuda sıkıntımız var. İkinci yarı Lima ve Yusuf katkı sağladılar. Gol bana nasip oldu. 3 puan hediye etmek isterdik ama ikinci yarı iyi oynadığımızı düşünüyorum. İnşallah artık bu kayıpları vermeyiz. Ersun Hoca ve Fenerbahçe’ye başarılar diliyorum. Zor bir sınavdan geçiyorlar.”

Aytaç Kara’nın NTV’ye açıklamaları

“İlk devre Fenerbahçe istediği oyunu sergiledi. Biz yaslandık. İkinci yarı daha çok mücadele ettik ve pozisyona girdik. En az 4-5 pozisyon yakaladık ve değerlendiremedik. En çok pozisyona girip gole çeviremeyen takımlardanız. Çok daha farklı yerlerde olacağımızı düşünüyorum.”

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bir de en ufak eleştiride homurdanmada tribüne dönüp cevap vermesen daha hoş olacak kardeşim nasıl ki golü atınca çılgınca tribüne koşuyorsan hata yapınca da biraz eleştiri hakkımız olsun dimi sen kaçırdıkca koltukları kemirdim stadyumda

    44
    4
  2. Şu da varki takımda Aytaç kadar pozisyona giren adam yok. Ne saviet ne tunay nede kanat oyuncuları. Bu adam hep doğru yerde oluyor ama gol vuruşu konusunda çok eksik. Bu haliyle takımın en golcü ismi atıyor olsaydı herhalde bizde olmazdı şimdi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu