Aytaç Balı için mevlüt okundu

Geçtiğimiz sene Hakk'ın rahmetine kavuşan Bursaspor tribünlerinin sevilen ismi Aytaç Balı için bu akşam dualar edilip lokma dağıtıldı.

Aytaç Balı için Muradiye Camisi‘nde öğlen saatlerinde lokma dağıtımı yapılırken ve akşam namazına müteakip mevlit okutuldu.

Aytaç kardeşimize bir kez daha Allah‘tan rahmet diliyoruz.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hakan beye açıklanan delikanlıca manifestonuzu 2018 yılında yönetim kuruluna girdiği yıl;hadi o zaman olmadı maraton grubu bünyesinde bulunan ünitimsaha deplasman otobüsü hediye ederken eskişehirde yaşayan bursasporlu gençlere otobüs hediye ederken niye açıklanmadı.Ali ay 2. Kez seçildiğinde blok oylarınızı satarken ve 1060 diye twitterda salağa yatıp aslında kendinize küfür ederken veya maratonun herhangi bir grubuna dahil olup 2. Ye neden ali ayı seçtirdiniz blok oy attınız diye tepki gösteren herkesi tehdit edip anasına bacısına neden sövdünüz.Bu klübün en büyük düşmanı abileri kardeşleridir.Bursaspor bir sevdadır sizin abilik ayağı altında rantlarınıza göre hareket etme yeri değildir.Mestanla vedaya neden selim gitmedi de hepiniz ordaydınız.Madem delikanlıca açıklıyorsunuz kaç liraya 2. Ali ay seçiminde sattığınızı da yazın.Bursaspor tribününde sadece ve sadece selimi dinleyin kardeşlerim.Ben artık ilişiğimi kestim sevdamı kalbime gömdüm.Allahtan tek dileğim Bursaspor’un yakasına yapışıp nemağlanan abilerine; masum ve sadece sevdasının peşinde giden onlarca taraftarın ahının tutmasıdır.Yazıklar olsun bitirdiniz.ha inanmayan kardeşlerim varsa Ali ayın 2.yönetime sokulan görkemi twitterda adaylık sürecini otursun araştırsın.Bitirdiniz bizi yazıklar olsun.Çok büyük ahım var çok.

  18
  1
 2. Bursaspor tribünleri şampiyonluğun sonra bitmişti. Birde şu belediyede ise girenler iyice bitirdiler. Maraton grubu Cenk daha düne kadar belediyede çalışıyorsun şimdi hudavendigsr parkında kafe var nasıl oldu bu iş? Ünitimsah Başkanı Cem belediyede nasıl işler iyimi ve ali ayin yönetiminde olan ünitimsah li Görkem çıkıp Özür bile dinlemeden yeniden Ali ayı Baskan secmeye çalışınız. Yazık gencecik üniversiteli çocukları yıllardan kullandınız yok atkı yok anahtarlık yok tişört saatiniz bunlara pankart tasittiniz şekli siz yaptınız. Otobüs aldınız universatile çocuklardan para topladiniz. Zafer mahalle hepiniz belediyede çalışıyorsunuz Zafer sporu tutun bırakın artık bursasporum yakasını. Ünitimsah Cem Cemil mümin Görkem Emrah Tansel ve 3 5 kisi den ibaret değildir. Sizi siz yapan o gencecik çocuklardan.

  18
  1
 3. Kulübün anasını koşaladınız kimin ne nane yediği belli değil herkes birbirine girmiş kulübü kim yönettiği belli değil nerdeyse bu tribün liderleri bi düşsün kulupten yakasından taraftar olsunlar sadece yönetime saygı duysunlar BURSASPORU zafersporla falan karıştırmasınlar ne çektiysek başta ali ay ve tribündeki aptal oğlu aptal taraftarlardan çektik yeter lan

 4. Emeği geçenlerden.Allah(c.c.)Razı Olsun…Kardeşimizede Allah(c.c.)Rahmet mekanını Cennet Eylemesini Diliyorum.

 5. buyuk bursaspor taraftarı 🙂 ama cok buyuk 🙂 oyun içinde oyun aslında herkes kendi çıkarı menfaati ugruna BURSASPOR umuzu mahvediyor resmen… sampiyonluk tan sonra ne olduysa oldu bize; cıkarlar menfaatler kendini beğenmişlik bize sampiyonluk yaramadı biz bu şampiyonlugu taşıyamadık maalesef:( Ertugrul Hoca mızın ahını aldık Şampiyon başkanımıza onun emaneti olan dik duruşuna bile sahip çıkamadık.Ertugrul Sağlam doneminde 2 mac üst üste ilk defa yenildiğimizde özlüce yi basanlar istifaya çağıranlar da aynı kişilerdi Rahmetli başkanımızı istifaya davet edenler de aynı kişilerdi.En büyük taraftardı hatta taraftar şampiyon yapmıştı bu kadar kendini beğenmişlik bu kadar kibirin de bir karşılığı olmalıydı.Şampiyon yapan taraftar keşke bir kere daha isteseydi o zaman da bir daha şampiyon olsaydık keşke ama bırakın şampiyonluğu kaç sene küme düşmemeye oynadık hakkımızla da düştük. Biz bunların hepsini fazlası ile hak ettik hak etmeye de devam ediyoruz.Bize gelen her topcuyu kötüledik en ufak hatada kufrettik uzduk ağlattık.Batalla gidiyorum dediğinde destek olalım dedik o hafta istanbul belediye macı vardı yanılmıyorsam;destek olalım dedik maraton dayız her zaman ki gibi lalalalaylay lay pablo martin batalla tezahüratı yapalım dedik ama ne görelim üstümüze yurumeler dovmeler kufurler bir dayak yemediğimiz kaldı.Sorsan hepsi benden bizden fazla BURSASPOR ludur ama ….. Otobüs basan biz; kulubun kaptanını azarlayan bizden biri olan kalecisi ni döven biz; ama kimse ali ay a yada diğer başkanlara ses cıkartmayan da biziz hala corba peşindeyiz aman belediye de ki işimizi bozmayalım sessiz sessiz corbamızdan olmayalım yoksa yeminle kimsenin umurunda bile değil BURSASPOR umuz ah ah ah biz ne yaptıysak fazlası ile hak ettik maalesef üzülüyorum cok üzülüyorum ama inanın hepsini hak ettik hak etmeye de devam ediyoruz:(((

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu