Ayrılmak İsteseydi Sözleşme Uzatmazdık

Serdar Aziz'in isminin sürekli olarak suni gündemlerde yer aldığını söyleyen Canatar, "Bu yüzden de Serdar'a taraftar tepkisi olmaya başladı. Bu da Serdar'ı olumsuz yönde etkiliyor. Sözleşme koşullarının sözlü beyanla iyileştirileceği, sözleşmesinin uzatılacağı, transfer gündemleri, Serdar için psikolojik olarak sıkıntı yarattı. Şu anda Galatasaray'dan gelen bir teklif yok. Ertuğrul Sağlam döneminde teklif olmuştu" diye konuştu.

"10 DAKİKADA SÖZLEŞME İMZALADI" Serdar'ın Bursaspor'da sözleşmesini düşünmeden 10 dakikada imzaladığını söyleyen Haluk Canatar, "Taraftarın sevgilisi haline geldi. Ama iki tane transfer gündemiyle ve basit bir sözleşmenin günlerce basında yer alması, tepkilere sebep oldu. O iyileştirmede sanki Serdar pazarlık yapıyormuş gibi gösterildi. Bu iyileştirme Mesut Mestan tarafından yapılacaktı. Mesut Mestan ayrılınca bu iyileştirmenin süresi uzadı. Serdar Bursaspor'a çok büyük emek verdi" dedi.

"TARAFTARLA BARIŞIK OLAN YÜKSEK VERİM ALIR" "Futbolcu Bursa'da taraftarla barışık olmak zorunda" diyen Canatar, son olarak şunları söyledi: "Suni gündemler taraftarla futbolcunun arasını açar. Serdar, tepkilerden etkileniyor. Onun ayrılmak gibi bir düşüncesi olsaydı sözleşme uzatmazdık."

 

DHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı