Ayrılacaklar Belirlendi!

Bursaspor'da teknik direktör Christoph Daum'un verdiği rapor doğrultusunda takımdan ayrılmak isteyen Hakan Aslantaş ve Şilili golcü Pinto ile kiralık gönderilmesi gündemde olan genç oyuncu Emre Pehlivan kamp kadrosuna alınmadı. Hakan ve Pinto'dan kendilerine takım bulmaları istendiği belirtildi.

 

DAUM, EMRE İÇİN RAPOR VERDİ

Bursaspor'un alt yapısından yetişen Emre Pehlivan için Teknik Direktör Christoph Daum'un özel rapor verdiği, yetenekli futbolcunun sözleşmesinin uzatılarak 1,5 yıllığına kiralık olarak gönderilmesini istediği belirtildi. Emre için Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un devreye girdiği ancak kiralık formülüne sıcak bakmadıkları belirtildi. Emre'nin durumunun birkaç gün içinde netleşeceği ifade edildi.

 

ELAZIĞSPOR VE GAZİANTEPSPOR HAKAN'I İSTİYOR

Bursaspor'dan ayrılmak istediğini Christoph Daum'a ileten Hakan Aslantaş'ı Elazığspor ve Gaziantepspor'un istediği, görüşmelerin devam ettiği ifade edildi. Takımdan ayrılmak isteyen Şilili Pinto için ise şu ana kadar herhangi bir takımla resmi bir görüşmenin olmadığı kaydedildi.

 

OKAN KİRALANDI

Balıkesirspor'un, talip olduğu Bursasporlu Okan Deniz ile ilgili ön protokol yaptığı öğrenildi. Son dönemde kadroya giremeyen genç oyuncunun tecrübe kazanmasını isteyen yeşil beyazlılar, Balıkesirspor ile 2,5 yıllığına anlaşma sağlarken, yapılan protokole konan özel madde gereği, 1,5 yıl sonunda oyuncunun performansında artış göstermesi halinde yeniden kadroya alınabileceği öğrenildi.

 

DHA

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu