Aynı tas aynı hamam

2011-12 ve 2012-13 sezonlarına Kayserispor galibiyetleri ile başlayan Bursaspor, geçen yıl Gençlerbirliği'ne bu sene ise Karabükspor'a 4 attıktan sonra düşüş yaşadı. Yeşil Beyazlılar geçen sezon yine aynı dönemlerde üst üste dört beraberlik almıştı.

 

Bursaspor'un geçen sezon ile bu yılki performansı büyük benzerlik taşıyor. 2011-12 sezonuna Kayserispor galibiyeti ile başlayan Yeşil Beyazlılar, bu yıla da Sarı Kırmızılıları devirerek lige merhaba dedi. Ardından her iki sezonda da inişli çıkışlı dönemler yaşayan Yeşil Beyazlılar, geçen sezonun 5. haftasında Gençlerbirliği'ni Bursa'da 4-0 mağlup etmeyi başardı.

 

Üst üste beraberlikler Bu sezonun 4. haftasında Kardemir Karabükspor'u Atatürk Stadı'nda 4 golle deviren Bursaspor, ardından çöküş dönemine geçti. Yenilgi yüzü görmese de galibiyeti unutan Timsah, Fenerbahçe beraberliği ile birlikte 4 hafta üst üste bir puana razı oldu. Yeşil Beyazlılar en son art ardına dört maç beraberliği geçen sezonun 7-8-9 ve 10. haftasında almıştı.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu