Aydınus bunu da gör(e)medi!

Bursaspor 33. dakikada Yusuf ile gole çok yaklaştı ama Volkan'ın müdahalesine hakem Fırat Aydınus devam dedi.

Yusuf Erdoğan kontra atağa hızlı çıktığı anda Volkan Demirel‘le Fenerbahçe yarı sahasının ortalarında karşı karşıya kaldı. Yusuf çalım atarken, Volkan‘ın topla karışık Yusuf‘a müdahalesi ile top taça çıktı. Bu pozisyonda hakem Fırat Aydınus devam dedi. Pozisyonun ardından Bursaporlu oyuncuların faul itirazlarını Fırat Aydınus kaale almadı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Fırat aydınus gözlerinin nereye baktığını yazmak isterdim ama çocuklarda okuyor yorumları ayıp olur. Şeref yoksunu hakem satılık hakem şeref yoksunu federasyon olduğu sürece bu ligden hiçbir şey olmaz Türk futbolu ilerleyemez.

  38
  2
  1. @Taraftar93 yorumuna yanıt olarak

   Ben bi Galatasaraylı olarak sayfanızı takip ediyorum ve şöyle söyleyebilirim ki bugün Bursaspor’un hakkı öyle bi yenildi ki resmen doğradı hakem diyebilirim… geçmiş olsun hepinize umarım bir gün Fenerbahçe denilen pislik takım cezasını bulur ve ait olduğu yere gider..

   30
   2
   1. @Met yorumuna yanıt olarak

    usta takip etmen güzelde..sanki gs farklı mı..bugün fenere yarın gs ye..böyle bir lig dünyada yok.3 takım üzerine kurulmuş bir sistem..o sistemi ts ve biz başlarını yıktık ama..birdaha zor gibi

 2. Hazır fotoda Yusufu görmüşken söylemeden geçmiyim o kadar salak salak top kayıpları var ki başımızı yakmaya yetiyor.. Beyin gelişimi de bu saatten sonra zor..

  32
  1
 3. Şaşırdık mı, HAYIR. Maalesef ligimizde istanbul bebeleri haricindekilere figüran muamelesi yapılıyor. Paranın, siyasetin, fitnenin merkezi istanbul. Hak ve adaleti kim sağlayacak, bunları tutanlar mı? Anadolu ateşi yeniden yakılmalı. İstanbul tekfurlarının zulmü sona ermeli. Haksızlık varsa isyan da olur….

  16
  1
 4. Akıl var mantık var hiçbir kaleci ya da futbolcu topla dripling halinde hızlı gelen bir futbolcuyu faulsüz kesemez. En hafif haliyle faul ve sarıkart.

  10
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu