Aydın imzaladı..

İmza törenine Yönetim Kurulu üyelerimiz Yahya Bahadır, Enver Kumova ve Sezer Sezgin katıldı.

Yöneticimiz Yahya Bahadır yaptığı açıklamada Yönetim Kurulu olarak göreve geldikleri günden bu yana çalışmalarını sürdürdüklerini ve ikinci futbolcu transferini Sivasspor’dan Aydın Karabulut ile yaptıklarını belirtti. Bahadır sözlerine şöyle devam etti; “ Aydın Karabulut ile 2 yıllık sözleşmeye imza atmış bulunuyoruz. Kendisinin iyi bir performans sergileyerek Bursaspor’umuza faydalı olacağına inanıyorum.Camiamıza ve kendisine hayırlı olsun” dedi

Bir diğer yöneticimiz Enver Kumova ise “ Genel Kurul üyelerimizin bizlere göstermiş olduğu teveccüh ile 15 gün önce çalışmalara başladık.. İlk hamle olarak Şenol Hoca ile anlaştık. Ardından Ankaragücü’nden Emre Taşdemir ile 4 yıllık sözleşme imzaladık. Bugün ise geçtiğimiz sezon Sivasspor’da forma giyen Aydın ile anlaştık. İnşallah takımımıza katkı sağlayacaktır. Kendisine ve kulübümüze hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Aydın Karabulut ise Bursaspor ile yollarının 5 yıl önce kesiştiğini ancak transferinin gerçekleşmediğini, bugün Bursaspor ile resmi sözleşme imzaladığı için çok mutlu olduğunu belirtti.

Karabulut, transferinde emeği geçen Başkanımız Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları dile getirdi; “ Bugün çok mutluyum. Bundan 5 yıl önce Bursaspor’a transfer olmam gerekiyordu.  Formayı hak ettiğimi düşünüyorum. İnşallah bunu da göstereceğim.  Önümüzdeki sezon takım arkadaşlarım ile birlikte inşallah çok güzel bir sezon geçireceğiz. Bursaspor çok büyük bir camia olduğu için buraya geldim. Tabii ki hedefimiz şampiyonluk. Şampiyonluk yaşamak istiyorum” dedi.

Bir medya mensubunun “Geçmiş sezonlarda inişli, çıkışlı bir grafik çizdin. Son dönemlerde Aydın’da neler değişti?” sorusuna Aydın, “ Aslında çok şey değişti. Yaşantımı değiştirdim. Tecrübe kazandım. Almanya’da doğup büyümüş olmam benim için dezavantaj oluşturdu. Eskiden çok hırçındım. Bana kırık derlerdi. Son iki yılda bunun bu şekilde gitmeyeceğini anladım. Kendimi tamamen futbola adadım. Son iki yıl iyi bir futbol sergilediğimi düşünüyorum” dedi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu