Aydemir “Kendi işimizi kendimiz göreceğiz”

Erkan Aydemir 'Alanyaspor mağlubiyeti sonrası oyuncuların durumu oldukça kötüydü. Şuan herşey yolunda. Keyifler yerine geldi. Mesut Hoca'nın takıma ciddi bir dokunuşu oldu.' dedi.

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Aydemir, kalan 7 haftayı iyi değerlendireceklerini söyledi. Mesut Bakkal‘ın takıma hava getirdiğini ifade eden Aydemir ‘Yeni bir süreç başladı. İnşallah alnımızın akıyla bu işten çıkacağız. Alanyaspor mağlubiyeti sonrası oyuncuların durumu oldukça kötüydü. Ancak 1-2 günde çok şeyler değişti. Şuan herşey yolunda. Keyifler yerine geldi. Mesut Hoca‘nın takıma ciddi bir dokunuşu oldu. Trabzonspor maçıyla galibiyetlerin geleceğine inanıyorum’ diye konuştu.

SAHAYA ODAKLANDIK

Oyuncularla görüşmeler yaptıklarını da ifade eden Erkan Aydemir ‘Bir takım sorunlar vardı. Bunları çözmeye gayret gösteriyoruz. Sağolsun, futbolcularda anlayış gösterdi. Artık tamamen sahanın içine odaklanmış durumdayız. Lig oldukça enterasan bir hal aldı. Biz kendi işimizi kendimiz göreceğiz. Trabzonspor‘u yenersek eğer o moralle iyi işler yapabiliriz. Böyle bir galibiyete çok ihtiyacımız var’ dedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Daha adam geldi de ne dokunuşu oldu? Maç mi oynadı takım? Ali ay kendi gibi birini futbol şubenin başına koymuş sanırım.Utanmasa mesut bakkalla şampiyonluğa kosacagiz diyecek!

  20
  7
 2. Bak Erkan AYDEMİR kullanıldığını bil yeter son 6 hafta futbol şube sana neden verildi düşündün mü hiç ? Kullandırmayın kendinizi ve kümede kalır kalmaz bırakın artık koltuk sevdalısı olma sende .. bu

 3. Haydi Hayırlısı bakalım!! Taraftarın artık yuhalamktan ıslıklamadan en azından 7 maç vazgeçmesi lazım….sonrasına bakacağız………….

  2
  1
 4. Sevgili Bursasporlular yapılan yorumlarda yanlış olan birşey yok lakşn yeterin artık bir Bursasporlu olarak ayıptır ,yazıktır yapmayın bu şekil yorumlar ligin son 7 maçı kalmış siz hala onu nasıl eleştirelim buna nasıl bir söz bulalım derdindesiniz bırakın bu işleri yeterin artık sizin bu takımı bu hallere düşerenlerden ne farkınız kalıyor ya herşeyi de bir bilmeyin lütfen yani,ligin kamış son 7 haftası gelin destek olalım ,birlik olalım denileceğine yok o yok bu hala AA hala Samet hala o bu bırakın bu işleri,ne diyoruz sezon sonu herşey oturulur konuşulur ,tartışılır iyiler kalır yanlış yapanlar,kötüler gider bu kadar basit ama nedir bu hep yorumlar da eleştiri olmaz lütfen yapmayın evet moralimiz bozuk ,kızgın,üzgünüz ama yeterin artık bu takımın bu camianın birlik beraberliğe ihtiyacı var

  2
  1
  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Ayrıca ” sezon sonu herşey oturulur konuşulur ,tartışılır iyiler kalır yanlış yapanlar,kötüler gider ” yorumunuz tam çorbacı yorumu olmuş.Sanirsin yorumu Ali ay yazmış.Tam Ali ay cümleleri! İnşallah küme düşeriz ve Ali ay gider!

   1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

    Ali Ay gitsin gitmesine de sen kaç para verip ne aldın kulüpten? Adam milyonlarını verdi. Sövüp duruyorsunuz habire. Azıcık arma için yorum yapın. Bu kadar da olmaz. Yoruma bak. Kalkmış inşallah duseriz diyorsun. İnsanda utanma olur azıcık.

  2. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   Ali ay bıraktığı gün insanlar eleştirmeyi bırakacaklar.Ali ay herkesin ayrışmasına,herkesin olumsuz bakmasına,herkesin negatif enerjiyle dolmasına neden oluyor.O kadar çok yanlış yaptı ki dünyanın en doğru eylemine bile imza atsa camia tarafından kabul görmüyor Herkes parasının peşinde olduğunu biliyor.O yüzden herkes bu yorumları yapıyor ve yapmaya da devam edecek.

 5. Maçtan önce trabzon bursa el ele tribüne çağırılmalı. Hatta ünal hoca bursayı çok sever o bile alkışlamalı.

 6. olur adam güler yüzlüdür sevecendir topçusuna yukardan bakmaz ben biliyom diye havalara girmez topçusuna güven verir takıma öne oynama cesareti verir ben mesut hocanın bunu başaracağına inanıyorum lig sonundada yollayacaksın takım kurumsal olacak maliyeti düşük topçularla iş yapçan özellikle alt yapıdan çıkan gençleri özel hocayla a takıma hazırlıcan üç tane kaliteli adamın olacak onlara para vercen gerisini alt yapıdan hazırlıcan yade alt liglerden getircen ortasahanın ortasına yani 10 numara iyi bi santrafor bide stoper erturul yerine erturuldan kaptanlığı alacaksın erturula daha topçu olmadığını çok çalışırsa başaracağını anlatacak yönetim umut meraş gibi adamlar bulacak bunun için kemal batmaz hocadan faydalanılacak

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu