Aybaba’dan oyuncularına “Siz de milli takıma gidebilirsiniz”

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba dünkü antrenman öncesi futbolcularıyla kısa bir toplantı yaptı.

Toplantıda oyuncularına Side kampını iptal etmelerinin gerekçelerini anlatan deneyimli teknik adam, “Antalya’ya erken gitmenin anlamı yok. Burada da iyi çalışırız. Zaten Alanya maçı sonrası Trabzonspor ile burada karşılaşacağız. O maç da çok önemli. Yüzde yüz kazanmamız gereken bir maç.” diye konuştu.

A Milli Takım‘ın Moldova ile oynadığı maçı tribünden takip eden Samet Aybaba bu karşılaşmayla ilgili olarak da oyuncularına hedef gösterdi. Aybaba, “Milli takımı gördünüz. Çok iyi maçlar çıkardılar. Sizin de iyi çalışıp kendinizi geliştirmeniz ve performansınızı artırmanız gerekiyor. Siz de o kadronun içinde olabilecek potansiyele sahipsiniz. İlerleyen dönemde birçoğunuzun orada olacağına inanıyorum.” Sözleriyle oyuncularını motive etmeye çalıştı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Yıllardır milli takımın tüm yaş gruplanına futbolcu göndeririz ama takımın hali ortada, biz şayet atletic bilbao felsefesinde bir kulüp olsaydık ligde daha iyi başarılar elde ederdik, borç harç da olmazdı, ben bu şehrin futbol bilgisine çok güveniyorum, sadece burda yetişen ve Bursaspor lularin olduğu bir takım düşünün, sana maddi manevi sorun çıkarmayan, başarıyı bicok nedenden dolayı arzulayan kendi evlatlarımızı düşünün.

    21

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu