Aybaba “Yazılanlar Harun’u tedirgin ediyor!”

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Harun Tekin'le alakalı önemli açıklamalarda bulundu. Aybaba, "Kulübe doğru düzgün teklif gelmiyor. Harun bizim kaptanımız. Bu yazılanlar, konuşulanlar onu tedirgin ediyor" dedi.

Milli kalecimiz Harun Tekin ile ilgili çıkan haberleri de değerlendiren Samet Aybaba, “Harun ile ilgili devamlı yazılıyor. Kulübe doğru düzgün teklif gelmiyor. O bizim kaptanımız. Yazılanlar onu tedirgin ediyor. Diğer kalecileri de tabii. Harun ve Okan pozisyon almak istiyorlar doğal olarak. Öyle bir gündem oluşturuluyor ki şöyle oldu, böyle oldu. Harun için çok büyük teklif olursa Okan’ı, Muhammed’i değerlendirmek için planladık. Bursaspor bunları yapmadığı için bu duruma gelmiş. Bir sürü hata yapılmış. Uzun vadeli biz bunu planlayacağız.

Biz buraya 3 yıl, belki 5 yıl Bursaspor’u eski günlerine döndürmek için geldik. Hepimiz uzun vadeli düşünelim. Herkes bu işle ilgili destek versin. Büyük bir resim çıkacak ortaya. Bunu kaçırmayalım. Kalecilerimizi, genç oyuncularımızı planlamaya başladık. Bir ekiple Türkiye’deki bütün genç oyuncuları tarayacağız. Bütün halinde bunları organize edeceğiz” dedi

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ya ne diyorsun sen ya. Resmen bu takımın kaptanına Beşiktaş 3-5 versin gondericez dedin , basın da senin dediğini yazdı. Dalgamı geçiyorsunuz insanla

  59
  14
  1. @Shehu yorumuna yanıt olarak

   Dalgamı geçiyorsunuz siz biride kuveze mi kapatalım demiş. Sana kuveze kapat diyen mi var. Sen bu takımın kaptanına Beşiktaş artık teklif yapısında Harun’u verelim tarzı açıklama YA-PA-MAZ-SİN . Şu açıklamayı yapsın canımı yesin ” Harun üst düzey bir kaleci , bu takımın kaptanı eğer iyi bir teklif gelirse ve Harun gitmek isterse neden olmasın ? ” . Ama sen çıkıp Beşiktaş 3-5 versin de resmi olarak verelim diyemezsin kardeşim

   10
   1
  2. @Shehu yorumuna yanıt olarak

   Harunu sattirmaya and mi içtin aybaba.diger kaleciler diyorsun kaç kez oynattı.sana 5 hafta Ali aya 10hafta kredi veriyorum.10 hafta sonunda delirmiş bir taraftar bulacaksınız.

   11
   13
 2. Şu adamı yurt dısına güzel fiyata satın omuzlarda tasıyalım, gurulanalım dedik gittiniz Fikret cingenesiyle ucuz yolu elden cıkarmaya baktınız. Bu kadar kötü pazarlama stratejisi olamaz yazıklar olsun.

  26
  6
  1. @BR yorumuna yanıt olarak

   Br sen okanin akrabası misin menajeri misin kardeşim her yorumda. Sana bı kez daha yazmıştım takım küme düşüyor senin derdin Okan olmuş diye sanane adamın kariyerinden.

   6
   2
 3. Sen demedin mi harun işi uzadı bu kadar uzamaması lazımdı diyerek satılması gerektiğini ima etmedin mi ? Değişik !? Az kaldı merak etme sende yönetimde 10 haftaya kalmaz bavulunuzu toplarsınız Le guen arka kapıdan kaçmıştı unutma !? Sende kendine bi güzergah belirle koskoca kulübün içine ettiniz…

  10
  9
  1. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

   Lan Samet, Harunu kendi kulübün BJK’ye satarsan ordan da komisyonın var heralde Fikret Prman abinden dee mi çakaal

 4. bjk harunun psikolojisini ve bursasporun ekonomik krizini kullanıyor. etik olmasa da ticarette bunlar var. sonuçta rakibe kızılmaz, mücadele edilir. rakip, rakipliğini yapacaktır.

  ”en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir” den hareketle, örneğin bjk ye 2 gün süre verilsin. bu süre içinde şu kadar parayı kabul ettin, ettin parayı getir harunu al. getirmedin harun olayı bitmiştir de. sonra okan ve Muhammedin durumlarını değerlendir.

  kulüp ali ay la çok prestij kaybetti. ama ona kızamıyorum. kendi taraftarından ve medyasından o kadar çok dayak yiyor k,i dışarıya (tff, mhk, pfdk, Bizans, UEFA vs.) adeta grogi durumda çıkıyor. bu da bizim ”dik duruş!” diye tabir ettiğimiz tavrı koymasına en büyük engel. dileğim, başkanın bir an önce istifa edip bu işlerden çekilmesi. çünkü bu işlerin adamı değil. kaldığı sürece hem kulüp, hem de kendisi çok daha büyük yaralar alacak.

  ancak gitse de Bursaspor için sorunlar bitmeyecek. aynı şeyler yeni gelene de yapılacak. işlerin kökten düzelmesi için eğitim şart…

  6
  1
 5. Onu satma bunu satma hoca beyenme saha olayları yarat transfer yapsana kombineye gelince kombine alma ondan sonra oturduğun yerden salla

  4
  8
 6. bu adam içip içip kamera karşısına geçiyor sanırım alideki unutkanlık bunada bulaşmış üzüm üzüme baka baka hesabı. bu klüpte futbolu bırakana kadar kal reis.

  3
  9
 7. Maalesef yönetim ve Aybaba transfer yönetiminde sınıfta kaldı. Ali Ay geldiğinden bu yana ısrarla bu işi bilen bir menejer ile çalışmıyor artık yaptığı hataları buralarda söylemekten yorulduk. Samet kendisine bu konuda yardımcı olabilecek Mustafa Er ve diğer hiç bir kimseyi istemedi. Kendi kararı bir yığın oyuncuyu kampa götürmedi. Şimdi ilgin başlamasına 3 gün kala ikisini affetti. Şimdi bu oyuncularla nasıl diyalog kuracak. Harun beyefendi bir adam. Bütün bunları sineye çekiyor.Adamı satmaya çalıştığınızı dünyada bilmeyen kalmadı. Şimdi kalkmış bunları söylüyorsun. Harun’un muhtemel alıcıları Kulüp muhtaç duruma düşerse ucuza kapatırız diye bakıyorlardır muhtemelen. Böyle yönetime böyle sonuç normal

  3
  3
 8. 3 milyon euroyu alsak 19 milyon tl yapıyor.. Nakit alabileceğimiz tüm oyuncuları satmalıyız. Harun bu konuda kesin gitmeli arkasında çok iyi 2 kaleci var. Ama shehu hani 3.5 milyona gidiyordu ? badjiyi ondan aldınız ?? Ekong a teklifler geliyordu ?? Asıl maddi beklentimiz olduğu isimleri paraya çeviremedik. Kesinlikle bizim oyuncu satmamız gerekiyor maddi problemler devam ediyor.

  3
  4
 9. Yönetim satmak için uğraşıyor,taraftar satılmasın diye…. acı ve tuhaf olan ise alıcının olmaması.Teklif yok teklif,siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Uzaktan atılan şutlar da zaafı olan,yan toplarda zerre güven vermeyen,sezon içinde anormal iniş çıkışlar yaşayan ve de konsantrasyon problemleri olan kalecine teklif yok. Acı ama gerçek.

  2
  4
  1. @Yorum yorumuna yanıt olarak

   Kusurabakmada 5 milyon euroyu verecek türkiyede suanda klüp yok ne kardeş harun yıllardır takımı ipten alıyor bırakta o kadar eksiği olsun.

  2. @Yorum yorumuna yanıt olarak

   Okudum okudum dikkatlice ama malesef yazdıgına kendin bile inanmamıssındır her kalecinin zaafları olurda teklif gelmiyor demek bence saçma olmamısmı? Beşiktas ve gs istediğini tüm türkiye zaten öğrendi.para konusunda anlasamdıklarınıda. İki özellik saymıssın yan top uzaktan sut bilmemne ama bu yine harunun kalitesini düşürmez.çünkü haddinden fazla maç kurtardı eğer gercekten harun düşmanı değilsen!

   1
   1
 10. Harun gibi bursasporda devleşmiş bir ismi nasılda satmaya calıstıgınızı tüm bursa gördü bosu bosuna laf kalabalıgı yapma şimdi

  2
  2
 11. Kaptanımızın da gönlünü alıp, sözleşmesini 2022 yılına kadar uzatalım,
  Serbest kalma maddesi de koyup 10 MİLYON EURO fiyat biçelim
  cümle aleme ders olsun bu isteyen olursa değerine yaklaşsın

  1
  2
 12. olmadık cümleler kurdunuz adamı tüm türkiyeye rezil ettiniz hala daha arkadaki kaleciler diyor napalım şimdi arkadaki kalecilerin hepsini teker teker oynatacakmısınız? Harun gibi bir kaleci nasıl satılır sizin aklınız mantıgınız bu kadardamı çalısmıyor?

  1
  2
 13. Takıma liderlik yapıyor abilik yapıyor başkan ve saz ekibine sende dahil oldun onlara her mikrofana konusmak neyin nesidir ya değerini düşürdünğz iyice

  1
  2
  1. @Onur yorumuna yanıt olarak

   Takımda ne abi ne de bağıran futbolcu olmaması takımın 2 senedir bu halde olmasının nedenlerinden. Ne harun ne de pablo bu rolü üstlenebildi. Bkz. Ömer erdoğan, ali tandoğan, vb.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu