Aybaba ” Vakıfköy’de biliyorsunuz hava güzel, ceviz ağaçları var”

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında Yusuf ve Furkan'ın durumu hakkında konuştu.

Samet Aybaba, kadro dışı bıraktığı Yusuf Erdoğan ve Furkan Soyalp‘le ilgili şöyle konuştu: “Onların performansları ile ilgili sıkıntılarımız oluştu. Arkadaşlarımız için Vakıfköy’de biliyorsunuz hava güzel, ceviz ağaçları var. Biraz moral depolasınlar. Onların böyle bir sürece ihtiyacı vardı. Bizim de vardı. Bursaspor’u seven herkesin vardı. İnşallah her şey doğru planlama ile gider.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ceza verdiği futbolcusuyla ilgili açıklama yaparken, onlarla başak geçen cümleler kurarak bunu dile getiren bir hocayı o futbolcu hiç unutmaz. Samet için çok talihsiz açıklamalar olmuş. Bursaspor teknik direktörü ağırlığına hiç uymayan, gayridere takım antrenörü ağzıyla yapılmış gayri ciddi bir konuşma

  6
  18
  1. @Aydın yorumuna yanıt olarak

   terlemeyen,koşmayan,mücadele etmeyenlere laf yok onlara 6 hafta tahammül eden düzelirler diye bekleyen adama laf söyle…

 2. Taraftar, ne Yusuf’un nede Furkan’in oyunundan memnun, birakin biraz akillansinlar ne derler “Lafla Peynir Gemisi Gitmez”. Bunlarin ikiside sadece kuru laf.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu