Aybaba” Transfer için zamanımız var!”

Ligin ikinci yarsında hem oyun hem de skor olarak taraftarların yüzünü güldürmek istediklerini kaydeden Samet Hoca, 'Transferle ilgili duruşumuz belli; alacaksak en iyisi olsun yoksa elimizdeki kadroyla devam edelim' dedi.   

Samet Aybaba, yeşil beyazlı camianın yeni yılını kutlayıp, 2019’un Bursaspor‘un yılı olmasını diledi… Ligin ikinci yarsı için bugünden itibaren çalışmalara başlayacaklarını dile getiren Aybaba, ‘İlk devrenin nasıl geçtiğini anlamadık. Oyun olarak istediğimiz seviye ulaştık ama puansal anlamda mutlu değiliz. Ligin ikinci yarısında hem oyun hem de puan anlamında taraftarlarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz’ dedi…

ZAMANIMIZ VAR

Transferle ilgili aynı yerde durduğunu da anlatan Samet Hoca, şunları söyledi: ‘Devre bitince başkanımızla oturup konuştuk. Ya en iyisi olsun ya da olmasın. Transferle ilgili yaptığımız çalışmaları yönetime sunduk. Olursa bunlardan olsun. Olmuyorsa da elimizdeki kadroyla devam edelim. Tabii, transfer tahtamızın da açılmış olması gerekiyor. Daha zamanımız var. Biz elimizdeki oyuncularla çalışmaya başlayalım, gerisi gelir.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. He var var son güne kadar vakit var.
  Topçu gelir 3 maç sonra anca oynar .
  2 maçta kart yada sakatlık olur.
  10 maç belki oynar

  12
  1
 2. Vakit mi var yoksa transfer yapacak paramı yok
  Kendimizi kandırmayalım
  Birde aldığımız oyuncu hemen sakatlamasın sow gibi geldi kaç kaç oynadı faydası ne oldu??????

  12
 3. Daha zaman mı var, devre biteli 2 hafta oldu, daha bi araya gelip transfer konusacaklarmis, ölme eşeğim ölme…Devre bitmeden temas kurulup kampa yetiştirmek marifettir, öyle son gün adam getiriple olmaz bu işler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu