Aybaba “Transfer için bazı sorunlar var!”

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba'dan transferle ilgili dikkat çekici açıklama geldi.

Transfer için net bir karar verdiniz mi?” sorusuna Samet Aybaba şu cevabı verdi: “Sezon başından beri transferde kararımız net. Ama koşullar önemli. Onlar gelişmesi lazım. Bazı sorunlar var. Onlar halledilirse, mevcut oyuncu transferi ile ilgili çalışma yaptık. Hazır.

Kulübümüzün koşulları önemli. Mevcut oyuncularımızın istikrarlı şekilde devam edeceği koşullar da önemli. Bakacağız, ona göre karar vereceğiz.

“Vakıfköy Tesislerimizin imkanları gelişti. Bursaspor’un temeli burası. Futbolcularımız buradan gelişir. Umarım ilerleyen yıllarda da böyle devam eder” 

Antalyaspor maçında beklemediğimiz bir mağlubiyet aldık Futbol bu. Bireysel hatalar da olabiliyor. Düşünce olarak yapamadığımız bazı eksiklikler var. Şimdi iyi çalışıp Antalyaspor maçında kaybettiğimiz üç puanı telafi etmek istiyoruz.”

“Sakatlarımız var. Onlardan bahsetmiyoruz. Mevcut oyuncularımız var. Hepsi değerli. Zamanı gelince hepsi oynayacak. Bundan önceki haftalarda gösterdiğimiz performansı yenilersek Göztepe maçından puanla döneriz.” dedi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. “Antalyaspor maçında kaybettiğimiz 3 puanı telafi edeceğiz.” bu söylemi zaman zaman teknik direktörler yapıyor.Kaybedilen hiç bir maçın telafisi baika bir maç ile olmaz.Göztepe maçını kazanınca Antalyaspor maçının 3 puanını da mı verecekler ?
  Her maç için ortada 0,1 yada 3 puan vardır.Maç biter alabileceğini alırsın hanene yazdırırsın olur biter. Yada Antalyaspor maçını kazansaydık Göztepe maçını m gazozuna mı oynayacaktık ?

  23
 2. Göztepe deplasmanında hedefi koydu hoca,
  1-PUAN bize yeter diyor, haksız da değil,
  Bu kısır üretken kadro ile 1-puan almak gayet ideal bir skor olur.

  14
  1
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Göztepe nin kadrosu bizden daha kaliteli.Saha ve seyirci avantajı var + Yeni hoca ile çıkacakları ilk maç.ibre Göztepe den yana. 1 puan çok iyi. 3 puan baklava kaymak olur. Yani yenmemiz sürpriz olur.

 3. Düşme hattı çok çetin rakip fenerbahçe göztepe şuan . Mevcut kadronun huzurunu bozmayın ödeyemeyeceksek almayalım.

  11
 4. transfer falan yapmayın hangi transfer adam akıllı katkı veriyor kison 3 yılda yapılan kaç transfer tuttu kaçından zarar ettik bu yönetim istifasını versin biran önce uçuruma gidiyoruz yoksa

  2
  1
 5. Bu ali ay bu takımın başından gitmediği sürece biz gün yüzü göremeyiz.. Koskoca bursasporu ne hallere düşürdüler sıradan takımların aldığı topçulara bile talip olamıyoruz. Sivaslı robinho gelmek istiyor biz onun parasını karşılayamayız diyen bir yönetimden ne bekliyorsunuz. Sivas sanki büyük takım ne veriyor olabilir robinho ya.. İşte bizim halimiz bu.. Kalitesiz futbolcular ve Hersene kümede kalmaya oyna.. Bu ali ay nasıl işadamı olmuş nasıl şirket sahibi olmuş şaşıyorum.. Bir topçu kaç puan getirirse maliyetini çıkarır..bu soruyu sormayı bilse şu an zaten bu durumda değil çatır çatır şampiyonluğa oynayan bir takım olurduk her sene.

 6. Zora girdinmi vakıfköy vakıfköy hepsi hikaye anlattıklarının para yok tabi alt yapı diyecek tüm türkiyenin gözüne girme çalısmaları hadi be sende

 7. Gönderdiğin oyuncuların alacakları ödenmemiş,futbolcular alacaklı personel alacaklı senin paran peşin ödendi tabi.iki alt yapıdan oyuncu cıkardım havası tamam işte daha ne.

 8. şimdi bu düşünceden sonra bursasporun hedefi netleşti futbol değil para bulma derdi para yoksa olanlar aday dı neden aday olundu parsız sizin gibi deyrleri biyerden borc vaat etiler belki daha iyi transfere imza atarlardı düşmememeye oynancaksa sana ne gerek var hoca sensiz de mac kaybetmeye beraberliğe oynatan cıkardı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu