Aybaba, Titi’yi gözden çıkarttı mı?

Samet Aybaba'nın, Başkan Ay'la gerçekleştireceği görüşmede yapılacak takviyelerin yanı sıra takımda düşünmediği oyuncularla ilgili bilgi vermesi bekleniyor…

Aybaba‘nın özellikle, yeni sezon hazırlıklarına geç katılan Cristian Titi‘nin performansından çok da memnun olmadığı ve stopere de bir takviye yapmayı düşündüğünü bu toplantıda iletmesi bekleniyor.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Titi’yi satıp yerine daha verimsiz oyuncu alacaklar.Samet aybaba ali ay ı tanıyamamış daha.Elinde titi gibi oyuncu varken göndermeye çalışıyor.Göndermeye çalışırken de yönetime güveniyor ama bu güvenin en büyük zararı kendisine dokunacak.Geldiğinden beri Mbokani aşağı Mbokani yukarı diyip duruyor ama bu yönetimin bonservissiz adamı dahi alamadığını göremiyor.Eğer bu yazılanlar gerçekse ve Samet Aybaba cidden Titi’yi istemiyorsa Allah yardımcımız olsun.1 , HER ZAMAN 0 DAN BÜYÜKTÜR.Titi’yi gönderip yerine kevgir gibi defans oyuncusu alacaklarsa titi kalsın daha iyi.

  13
  3
 2. tamam tekniği çok kötü uzun pas hastalığı falan varda kesicilik anlamında gayet iyi hava topları keza öyle. ertuğrul daha hızlı bir stoper olması için özel çalışma yaptırılması gerekiyor. titi yapı ve fizik itibariyle biraz ağır kalabilir çünkü çok fazla kas kütlesi var.

  7
  3
 3. Titi ağırdır evett bazı arkadaşlar demis zaten bence para karşılığında satılabilir beyler klup kötü dara girdi stancu alacak karşılığında yıllık 900 bin eurodan kurtulcaz 45 macta yanlış hatırlamıyorsam 8 falan attı stancuda titi de çok karakterli mücadele ediyorlar ama titi bazen ağır kalıyor ve azda olsa sezonda 2 gol falan atsa bilmiyom ama ekong oynasa belki o atar yani kornerlerde daha seri daha hızlı ve ayak tekniği iyi bence yedek stoper ariyor hoca ertugrul ve ekonga bence bu yastan sonra 500 bin 1.000 euro arası gitsin belki bunu bile kimse vermez ama en azindan maaş yükleri var onlar hafifler baksaniza transfer yapamiyoruz personel maaşları ödenmiyor destek olalım o satılırmı bu satılırmı demek erine mantıklı olalım lütfen

  6
  1
 4. Takım o kadar kötü ki Titi çok iyiymiş gibi gözüküyor. Aslında hoca haklı, Titi öyle çok da ideal bir stoper değil. Tekniği gerçekten kötü, keza hızlı da değil. Tek artısı ikili mücadelelerde iyi olması. Daha genç ve yetenekli biri bulunursa gönderilebilir. Tabi Titi’den önce daha Ekong kazması var.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu