Aybaba “Takviye yaparsak…”

Aybaba, “Herkes bulunduğu yerden çıkmak isteyecek, aşağıdakiler yukarısını, ortadakiler Avrupa’yı isteyecek, üsttekiler de şampiyonluk yarışına girecek. Daha zorlu bir ikinci yarı bizi bekliyor. Tabii takviyeler yaparsak daha hazır hale geliriz ancak yapamazsak da elimizdeki mevcut kadroyla en iyisini yapmaya çalışacağız” şeklinde konuşurken, genç oyuncularına ise ayrı bir parantez açtı.

Mevcut kadrolarında 16 genç oyuncularının olduğuna işaret eden Aybaba, aynı zamanda kitap organizasyonları için de şunları söyledi: “Hepsinin neler yapabileceğine bakıyoruz, 2003 doğumlular var. Burayı öğreniyorlar, kampı öğreniyorlar, sahaya çıkıyorlar, yemek yerken bir şeyler öğreniyor, gelişiyorlar. Hatta onlara kitaplar alıyoruz, bazılarına İngilizce. Yabancı oyuncularımız var, Türk oyuncularımıza da Türkçe kitaplar veriyoruz. Böyle kurmaya çalışıyoruz aile ortamını. O nedenle bu organizasyonu yapan bir takımın teknik heyetin İngilizce ve  Türkçe’yi ayırmaması mümkün değil biliyorsunuz. Çok iyi bir takımız, genç oyuncularımız da hızla gelişiyorlar. Zaman içerisinde bu gelişime katılacak oyuncularımız var.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Samet hoca napsın? Alcaz dese alınmasa bu sefer oklar ona döncek adam haklı olarak takviye yaparsak diyor. Hocaya kalsa iyi oyuncuları alıp getirecek ama yönetim başkan tam bir Bursaspor aşığı olduğu için ve çok çalıştığı için hocanın istediği oyuncuları alamıyor. Hoş tekrar bi seçim olsa sayın ay aday olsa yine seçer bizimkiler çünkü herkes BURSASPOR aşığı bizde gözlet kör olmuş aşktan.

  31
  2
 2. Takviye yaparsak değil takviye yapacağız demeniz gerekmiyor mu. ???? Allah aşkına 2 sezondur ah larla vah larla geçen günleri unutmadık. Bu sezon u ligi üst sıralarda bitirmek istiyoruz. BAŞIMIZ ÖNE EĞİLMESİN.

  20
  9
 3. Ali ay tekrar seçildiğinde dedim.Kimse ah vah etmeyecek.Birlik olmadiysaniz,Ali ay i tekrar sectiyseniz kimse de ses cikarmayacak.Duseceksekte gençlerle ,paşa paşa ,onurumuzla düşeceğiz.Ki zannetmiyorum düşeceğimizi ama ilk çıkan yangında Samet hoca gemiyi de terk eder gibi geliyor.Zaten takımın bir kısmı kiralık.Geride kalanlar da genç zaten.Transfer falan da olmayacağına göre ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.Gercek lig şimdi başlıyor.

  14
  2
 4. Akıllı bir adam,zaten Hoca’dan istek gelmese bile,çoktan harekete geçmişti,hoca gerek yok dese sanki derin bir ooh
  Çekecek,
  Hocam Allah aşkına,o üç takviyede diretin,Bu adamın,futbol bilgisi bu kadar.
  Aksi halde yine kümede kalma mücadelesi veririz,

 5. “ancak yapamazsak da elimizdeki mevcut kadroyla en iyisini yapmaya çalışacağız” bizim başkanın en sevdiği cümle bu bence. Böyle konuşma hoca zaten adam alacağı yoktu. Şimdi hiç almaz

 6. Eskişehir zor durumda komşu bir şehrimiz olması yönüyle aramızda bir anadoluluk kardeşliğini tekrar oluşturmak için hem süre alıp kendini geliştirecek hemde takımı ligde tutacak oyunculardan kiralık göndersek nasıl olur?

  4
  2
 7. Takviye yaparsak değil takviye yapmamız lazım sayın aybaba 2 tane iyi kanat (saivet formsuzluğunu maddi olaylardan dolayı söylemiyorum) Güney Amerika liglerinden Brezilya Arjantin şili vs liglerinden kelepire iyi kanat gelebilir

  3
  1
 8. Finland butun yonetimin dusunemedigini tek basina dusunmussun. İnsan.isterse her sey yoluna girer ama.icten istemek lazim tebrikler kardesin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu