Aybaba reddetti!

Yetkililer TSYD turnuvasının Ankara yerine Bursa'da yapılması yönünde bir teklif sunarken, Teknik Direktör Samet Aybaba'nın bunun kabul etmediği açıklandı.

Organizasyonda Bursaspor‘un yanı sıra Alanya, Sivas ve Ankaragücü takımları yer alacak.

Tutmayın beni

Afyon‘daki ilk çalışmada dün enterasan bir an da yaşandı. Antrenman devam ederken  bir vatandaş Teknik Direktör Samet Aybaba ile görüşmek istediğini belirterek sahaya girdi. Bursasporlu yetkililer ise vatandaşı dışarıya çıkarttı.

İdmanlar 20 dakika açık

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, kampın ilk gününde basına yasaklar getirdi. Dünkü idmanı sadece 20 dakika basına açan deneyimli teknik adamın, kamp boyunca bu tür uygulamalara devam edeceği belirtildi.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ff yorumuna yanıt olarak

   tabi canım hiç tepki koymayalım, hiç bi söz söylemeyelim. Sizin gibiler yüzünden küme düşücez küme. Kamp başladı transfer yok. Adam gönderince transfer diyolardı bi dünya gitti, gelen sıfır. Hani badji. Hani afyona gelcekti. Sizin savunduğunuz adamların icraatlarından memnunsunuz sanırım. Hakkım senin gibilere haram olsun

   11
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu