Aybaba “Oyuncularımıza teklifler geliyor!”

Samet Aybaba, birçok oyuncusuna teklif geldiğini en çok parayı da Umut Meraş'ın edebileceğini söyledi.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, samimi itiraflarda bulundu.

Umut Meraş’ın antrenman sırasında yaptığı güzel hareket sonrası, “Umut kendini çok geliştirdi. Çok iyi oyuncu oldu. Esas parayı o yapacak.

Burada arz talep meselesi önemli. Bizim çoğu oyuncumuza teklif var. Her yerden geliyor. Sezon başında da bir sürü oyuncu sattık” ifadelerini kullandı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. EN ACİL SATİLMASİ GEREKEN OYUNCU KEMBO VE YUSUF BENCE… BU İKİ OYUNCUNUN MALİYETİNDEN KURTULABİLİRSEK . BORÇLARDAN BİRAZİNİ KAPATİP TRANSFER YASAĞİNİ KALDİRABİLİRİZ… VEYA BU İKİ OYUNCU KULÜBE GETİREN KİŞİLER MAAŞLARİNİN BİR KISMINİ KARŞİLAMALİDİR

  53
 2. Vallahi normalde oyuncu satmayalım diyeceğim de. Biz bu borçları anlaşmazlıkları çözemezsek seneye transfer yapamayacağız. Bu yüzden satmak lazım iyi kötü. Lato bek oynar. 1 kanat alabilmemiz gerekiyor. Bir de Lima’ya hoca iyi abansın şu çocuk 90 dakikayı çıkartabilsin artık.

  24
 3. Samet Hoca’yı en az 3 yıl kulupte tutmalıyız sonrası olmuyorsa yapacak birşey yok ama hedef yüksek olacaksa zemin sağlam olmalı onun içinde en az 3 yıl istikrar gerekli..

  21
 4. Umut’u kaybedeceğimize transfer yapmayalım. Saçma sapan yabancılara para yedirmeyelim. Teklif gelirse yabancılardan biri yollanabilir veyahut kalecilerimizden biri. Ama buna kafa yormak yerine kembo,yusuf,onur vb. oyunculara odaklanalım yükten kurtulalım. Stancu,john vs imzalasın diye de dua edelim.

  4
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu