Aybaba “Lima değerli bir oyuncumuz”

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba bir süredir takımdan ayrı çalışan Allano Lima hakkında konuştu.

Samet Aybaba “Lima zaten saha kenarında koşuyordu. Kendisi bizim için değerli bir oyuncu ve her oyuncu da olduğumuz gibi maksimum seviyede kendisinden yararlanmak istiyoruz. Medyadaki arkadaşlara da teşekkür ediyoruz. Oyuncularımızın kalitesini sizler de iyi biliyorsunuz. Teşekkür ederim. Bazen kinaye oluyor, bazen olmuyor. Buna da siz karar veriyorsunuz.” dedi.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Net bir şekilde kinaye vardı konuşmasının içinde. Olayın içerini bilmem, sığ düşünceli görünmek de istemem ama ben bu kulüpte ne olursa olsun hocanın yanında taraf alırım.

  65
  18
  1. @Gozluk yorumuna yanıt olarak

   ne olursa olsun derken göz göre göre kümeye gidince de mi hocanın yanında olacaksın!! hoca hangi takıma giderse ne olursa olsun hocanın yanında olanlar onunla gitsin en sığ düşüncesiz davranış bu olmalı!!

   5
   6
  2. @Gozluk yorumuna yanıt olarak

   Hoca hedef şaşırtmaktan başka bir halt yaptığın yok.Hep birileri suçlu sen masum.Olmaz hoca bir kerede aynada kendine bak.Son 10 haftada 1 galibiyet almışsın(toplamda 5 galibiyet almışsın) neyin kafasındasın.

   6
   3
  1. @Haydi bursa koy galataya yorumuna yanıt olarak

   lima değerli, yusuf çok değerli.. Yusuf hangi maçı almış, kaç asist kaç gol ile oynuyor 2 senedir. Lima Yusufu çiğ çiğ yer..Bugün Lima twitter den yazdı, kapa çeneni diye çıkışmış kendisine, hakkının yendiğini ifade etmek istemiş.

   5
   10
 2. GS maçında kaybederse neler olacağını anlamış diyelim ve şu an hiçbir lüksümüzün kalmadığını da belirteyim.Ne yapıp Edip bu maçı almalıyız.

  8
  1
  1. @Ali yorumuna yanıt olarak

   Bu hoca ego yapsa bu takimda durmaz adama kac transfer verdin
   Millet bedava adebayaor robinho dembaba alir (yaslida olsa mac aliyor atiyor attriyor)
   Biz kubilayi geri cagiririz
   Bu yonetime katlanan hoca egolu olamaz

  2. @Ali yorumuna yanıt olarak

   bitmeye ego hocanın sezon başından beri istedği oyunculardan hangilerini aldılar. bitmeyen bilmeyen egoymuş. bırakıp gitse bir sürü kulüp peşine düşer. her haltı bilen taraftarlarımız.

 3. Sakaryada kaciniz vardiniz bilmem.cogunuz yasi yetmez
  O gunleri yasamayiz ins ama yasamamak bubhoca yada bunun gibi biriyle olur ancak
  Seney bu adama istedigi 3-4kisiyi ver bak neler yapiyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı