Aybaba “Kubilay’ı yurtdışına kiralayabiliriz!”

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, basın mensupları ile sohbet toplantısında bir araya geldi.

Son iki sezonun futbolcular için çok zor geçtiğini ifade eden Aybaba, “Psikolojik ve performans olarak oyuncular arası diyalog git gide artıyor. Birbirilerini anlamaya başladılar, daha iyiye doğru gidiyor ama eksiklerimiz var. Bu iki sene çok zor geçmiş bazı arkadaşları futbola döndürmek, özellikle takımdaşlığı geliştirmek zaman alacak gibi gözüküyor” dedi.

“Kubilay yurtdışında bir takıma kiralanabilir”

Genç oyuncu Kubilay Kanatsızkuş’u yurtdışında bir takıma vermeyi düşündüklerini ifade eden deneyimli çalıştırıcı, “Kubilay genç bir arkadaşımız, buradan yetişmiş. Yurtdışına vermeyi düşünüyoruz. Bazı çalışmalar yaptım, onun kendisini buradan uzakta biraz geliştirmesi lazım. Kubilay büyük ihtimalle yurtdışında bir takıma kiralanabilir” diye konuştu.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hayırlısı olsun. Bu taraftar baskısını ancak kendini başka bir yerde ispat ederek yenebilir. maalesef şans bulmaya başlayan tüm genç oyuncuların üzerinde böyle bir baskı oluşuyor. Bir kısım taraftar ve basının önemli kısmı yeni oyunculardan nasıl bir şey olmayacağını göstermek için adeta yarışıyorlar. Altyapıya yönelik takımız diye söylüyoruz ama bazı davranışlar bununla pek örtüşmüyor. Kulüp psikologlarla mı çalışır mentör mü tutar bilmiyorum ama altyapıdan gelen oyunculara destek olmalı

  21
  2
 2. Hollanda 2.liginde iddialı bir takım Kubilay için en uygunu bence,
  sürekli beslerler Kubiyi o da bol bol gol kaçırır illa da gol atmayı öğrenir

  8
  4
 3. Hollanda, Belçika, Almanya alt ligleri de gitse çok iyi olur. Dünya görür, güçlenir, belki iyi futbolcu da olur !

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu