Aybaba “En faydalı oyuncum Badji!”

Samet Aybaba Antalya kampını takip eden medya mensuplarıyla yaptığı kısa söyleşide takımdaki futbolcuları da değerlendirdi.

Tecrübeli teknik adam, “Saivet‘ten ümitliyim. İlkyarı belki fazla bir şey yapamadı. Ama ben ikinci yarıda ondan çok şey bekliyorum. İki Umut da işini yaptı. Umut Meraş da Umut Nayir de bize faydalı oldu. Santrfor yokluğunda Umut çıktı oynadı.

Badji ilk yarıdaki en faydalı oyuncumuz oldu. Elimizdeki tek renkli oyuncu Tunay. Adam eksilten, rakibi geçen tek isim o. Bazı maçlarda ortaları iyiydi. Daha da fazlasını yapar.” dedi.

Samet Aybaba kamp kadrosuna almadığı İsmail Çokçalış‘ın da kiralık gönderileceğini söyledi. Aybaba,Sağbekte çok oyuncumuz var. İsmail gitsin, oynasın, hazır bir şekilde gelsin” ifadelerini kullandı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. ”Elimizdeki tek renkli oyuncu Tunay. Adam eksilten, rakibi geçen tek isim o. Bazı maçlarda ortaları iyiydi. Daha da fazlasını yapar.” dedi.” Harbiden böyle mi demiş, tercüme hatası olmasın..Bu tanıma uyan tek isim Lima..Tunay denen herifin ben bir kez rakip geçtiğini trübünleri coşturduğunu görmedim. Aybaba sanırım bizimle dalga geçiyor.

    48
    5
  2. ”Santrfor yokluğunda Umut çıktı oynadı.” bu nasıl bir cümle oynayacak tabi yıllık 2 milyon tl alıyor! oynamamaya mı gelmiş? bize iyilik mi yapmış? kendisi forvet değil midir? adam ayakta duramıyor, teknik yok, kubilaydan hiç farkı yok bize sunulan komedi forvet yokluğunda çıkmış oynamış Allah razı olsun!

    15
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu