Aybaba, Emre Taşdemir’e sert çıktı!

Samet Aybaba, “Emre Taşdemir'in durumu ne? Sakat olduğu söyleniyor ama acaba gitmek mi istiyor?” şeklindeki sorumuz üzerine, “Emre sakat. Mevkisi sakat.

Eğer kafasında gitmek gibi bir düşünce varsa gelip bizimle paylaşacak. 3 yıldır top oynamıyor. Ben sorunun ne olduğunu bilmiyorum. Yalnız, bir oyuncu ayrılmayı düşünüyorsa gelip derdini anlatacak. Ben bütün oyuncularla konuşuyorum henüz böyle bir taleple gelen olmadı” diye cevapladı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Samet aybaba ilk geldiginde bu senenin transferi demisti altina yorum yapmistim biz o umudu 2 yil once kestik diye malum sakatliklardan dolayi, allah sifa versin toparlasin insallah faydalanalim artik bir sekilde

    3
    2
  2. samet bile isyan etmiş durumuna, geçen gün bende dedim çocuk her anlamda futbolcu olarak bitmiş kendini toplaması için gerekirse maaşını 1 sene daha ödeyin ilk 11 oynamak zorunluluğu koyarak ptt iyi bir takıma verin kendini bulup gelsin. bu takımda bu durumdayken dönmesi çok zor boşuna bel bağlamanın alemi yok. haberde yazdığı gibi 3 sene olmuş koskoca 3 sene..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu