Aybaba “Düşüş yaşamayacağız!”

Teknik Direktör Samet Aybaba, Bursaspor'un son iki sezon ligin ikinci yarılarında yaşadığı düşüşü iyi analiz ettiklerini söyledi.

Dünkü antrenman öncesi basın mensuplarıyla sohbet toplantısını gerçekleştiren tecrübeli teknik adam ‘Son iki sezonu hep irdeliyoruz. Bununla ilgili önlemler alıp problemleri çözmek bizim işimiz‘ diye konuştu.

İYİYE İŞARET

Futbolcuların kafalarındaki soru işaretlerini ortadan kaldırdıklarını belirten tecrübeli teknik adam ‘İster istemez bu bir stres oluşturur. Ancak artık öyle bir şey yok. Takımdaki oyuncuların da rahatlığı ve neşesi bundan kaynaklanıyor. Fark ediyorsanız, rakip takımlar bizlere karşı önlem alıyor ve açık futbol oynamıyor. Bu da iyiye işaret‘ ifadelerini kullandı.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Hadi be sende gencler gencler diye boyadın herkesin gözünü.o zaman genclerle çık! Niye ısrar ediyorsun transfer diye madem? Sende biliyorsun olmayacagını

    2
    14

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu