Aybaba “Doumbia’yı bugün bekliyoruz”

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba Bursa Hakimiyet'e verdiği bayram mesajında önemli konulara değindi.

Futbolcularının ortaya koyduğu performanstan memnun olduğunu belirten ve bayram mesajında bu konunun altını çizen Aybaba, “Biz bayramı taraftarımıza sahada yaşatmak istiyoruz. Herkesin bayramını kutluyorum. Camiamıza sağlık, mutluluk diliyorum. Bu takım başarılı olacaktır. Önemli olan birlik ve beraberliği sağlamak. Taraftarımızın desteğini yanımızda hissettik. Bundan sonra da aynı doğrultuda yürüyeceğiz” dedi.

DOUMBİA’YI BUGÜN BEKLİYORUZ

İlk iki maçta takımın iyi bir oyun anlayışı benimsediğini belirten Aybaba, “Futbolcularımız bireysel olarak bir şeyler yapmak istiyor. Ama bu onları hataya sürüklüyor. Son iki sezonda yaşanan olaylardan sonra takım olgusunu yeniden yaratmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımız şunu öğrenecek. Futbol bir takım oyunu. Bireysel hamleler bir yere götürmez” ifadelerini kullandı. Seydou Doumbia’yı bugün Bursa’ya beklediklerini ifade eden Samet Aybaba diğer oyuncuların transferi hakkında da çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Diğer takimlar adamla anlasiyor ertesi gun imza attırıp maça çıkarıyorlar biz neden her adam için 1 ay gelmesini bekliyoz anlaşiliyo 2 hafta da ufak pürüzleri bekliyoz adam geliyor antrenmana cikiyor Ama daha imza atmadı (Saivet) çok saçma değil mi

    24
  2. Başkan Çarşamba gelir demiş hocam sana da gelcek diyorlar ama bu gidişle hepimiz çok bekleyeceğiz gelsinde bekleyelim sıkıntı yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu