Aybaba çok düşünceli!

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba kelimenin tam anlamıyla yalnızları oynuyor.

Durgun hali, takımı sürekli uzaktan izlemesi, deneyimli teknik adamın yeni sezon öncesi ruh halini ortaya koyuyor. Samet Aybaba bir an önce transferin şekillenmesini beklerken, kadroya aldığı gençlerin hangisi takıma monte edeceği konusunda da antrenmanları büyük bir dikkatle takip ediyor.

GENÇLERİ TAKİP EDİYOR
Aybaba Afyon’da Bursa‘dan gelecek transfer haberini dört gözle bekliyor. Afyon kampında şu an için elinde geçen sezonun A Takımı‘ndan sadece 5 futbolcusu bulunan tecrübeli çalıştırıcı kalan 17 genç arasından da kadroya dahil edeceği isimleri cımbızla ayıklamaya çalışıyor. Aybaba, bazı oyuncuların da takımdan ayrılmasının şaşkınlığını yaşarken, transferde yeni alternatif isimler üzerinde duruyor.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. En iyisini yapıyorsun aybaba bi kaç güzel transfer alt yapıdan çıkardığımız genç oyuncular inşallah kötü günleri bize unutturacak bu senin en zor sınavın geçersen kaliteni gösterirsin yolun açık olsun

  60
  6
 2. Ben hocanın işine karışmam ama transfer yapılamıyorsa gençlerle küme düşmeye razıyım.Onurumuz ve gururumuzla gençlerle düşeriz gerekirse.Yetersi bu Ali Ay bu takımın sırtına daha fazla borç yüklemesin.

  50
  2
 3. Herkes gençlerle oynayalim diyor da bi yanlış pas ya da kötü oynadığında ana avrat sovuyosunuz o ne olacak hiç sabretmiyoruz

  10
  1
 4. İşimiz gerçekten zor her sene hep aynı nakarat ! Şimdiye kadar takıma dedikleri 5 takviye transfer katılmalıydı. Alışma süreci var daha kampta kaynaşmaları gerek oyuncuların ! Plan program vizyon sıfır… Tek şansımız Samet hoca kulübümüzü ve ligi çok iyi biliyor kurt hoca !

  5
  2
 5. birşey olmayacağı belli başkanı seçip birşey yapamayacağı belli olan td lige başlayarak. sonucu az çok belli bir lige başlayacağız. Allah sonumuzu hayır etsin, gözümde nedense karabük gaziantep gençlerbirliği canlanıyor.

  2
  1
 6. Uyan samet uyan, sen daha , nasıl bibaşkanla çalıştığının , ne durumda olduğunu göremicek kadar kör geldin zaten bu kulübe , para yı görünce atladın , daha çoook kara kara düşünürsün , alll sana tranafer , sen futbolcuların hevesini kırmaktan başka bi boka yaramazsın , mustafa hocayı kaçırdın , atanasovu mustafa hoca getirdi die üstünü şimdiden çizdin , ben U21 e göndercektim ıarar ettiler aldık deniyoruz dersen , beklentilerimin altında dersen , yeni gelmiş bi ÇOCUĞA, bi yere varamazsın, aziz için iyidi , ekong için idare eder dersen , satarız daha iyilerini alırız dersen o damdan ne bekliyosun sen daha ya . sana ve yönetimine 6 hafta veriyorum , ama şunu bil kimsenin size kredisi yok artık.!!!!

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu