Aybaba Bize Bileniyor!..

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Bu işler sezon başında moral ve motivasyon meselesidir. Bursaspor maçı hazırlıklarımızı aralıksız sürdürüyoruz, bu maçı hedef maçı olarak görüyoruz" dedi.

Aybaba, Hasan Subaşı Tesisleri'nde haftalık değerlendirme toplantısında gazetecilere yaptığı açıklamada, az gol yemek ve atmak üzerine iki yapılı bir sistem kurduklarını belirterek, ilk iki haftada gol yememe adına başarılı olduklarını ve ilk maçta pozisyon üretmekte zorlandıklarını ancak ikinci maçta üretmelerine rağmen gol atamadıklarını söyledi.

Aybaba, "Bunlar bir süreçtir, inşallah bu hafta Bursaspor maçında gol yemeden atarak 3 puanı alan taraf oluruz. Bu işler sezon başında moral ve motivasyon meselesidir. Bursaspor maçı hazırlıklarımızı aralıksız sürdürüyoruz, bu maçı hedef maçı olarak görüyoruz. Sıcak havaya rağmen oyuncularım ellerinden gelen mücadeleyi sergiliyor. Takıma yeni katılan oyuncularımın istekleri arttı, moraller yüksek" dedi.

"Bursaspor'u sahamızda yenerek, yukarı sıralara doğru tırmanmak istiyoruz" diyen Aybaba, Bursaspor'un ligin güçlü ekiplerinden, iyi oyunculardan kurulu bir takım olduğunu ancak kendilerinin de iyi bir takım olduklarını, rakipten kormadıklarını kaydetti.  

Rakibin tüm zaaflarını bildiklerini ve bunlara karşı gerekli önlemleri aldıklarını anlatan Aybaba, milli takıma verilen araya 3 puan alarak girmek için çalışacaklarını dile getirdi.

 

Kaynak:İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu