Aybaba “Bizde hiç tepki olmadı!”

Bursaspor’da Teknik Direktör Samet Aybaba açıklamalarda bulundu.

Merkez Hakem Kurulu’nda yaşanan değişimi de değerlendiren Samet Aybaba, “Bu tür başarısızlıkla giden işlerin sonunda değişim olması gerekiyor. Değişim doğru. İnşallah Sabri hoca doğru toparlar işi, kendisini de severim. İnşallah futbola hakem bölümünde katkısı olur. Gerçekten canımız çok yandı ama hiç kimse son maçta bize gösterdiği tepkiyi MHK’ye göstermedi, federasyona göstermedi.

Erzurumspor’un bir tane golü iptal oldu diye, Erzurum’da yürüyüş yaptılar. Biz de hiç öyle bir şey olmadı. Biz sadece iki odaklı sorunları çözmede birbirimize karşı sevgisiz davranıyoruz ama dışa odaklı bir sürü sorunumuz var. Bunlara karşı bütünlükle hareket etmiyoruz o nedenle bizim bu tür durumlara hiç düşmememiz lazım çünkü içeride zor günler bekler bizi” değerlendirmesinde bulundu.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Erim yorumuna yanıt olarak

   vergini ve saivet için de protesto etmemiz yürüş düzenlememiz lazım ben bunu anladım yoksa ben kendi topçumu tek bacak kalsa bile oynatırım diyo! bursadan bi tepki yok hakemler gibi bende istediğimi yaparım diyo!!

   1
   2
  1. @Bursalı.gururlu yorumuna yanıt olarak

   hoca haklı. içeride birbirimizi yemekten, dışarıdan bizi yiyenleri unutuyoruz.
   Bursaspor taraftarı çok değişti çoook.
   bizi şampiyonluk mu, tv dizileri mi, gdo lu yiyecekler mi bizi bu kadar değiştirdi anlamıyorum.
   şampiyonluktan önce bu kulüpte, başkanlar kulübü, hocalar takımı yönetir. futbolcu sahada, taraftar tribünde sadece kendi işini yapardı.
   şimdi öylemi, herkes herşeyi çok biliyor. sokağa çıkıp başını nereye çevirsen karşına 3 tane josep maria bartomeu (Barcelona başkanı) 5 tane jürgen klopp, 8 tane messi çıkıyor.
   valla öyle bir hale geldik ki kongrelere, antrenör ve futbolcu transferlerine hiç gerek yok.
   medyadan yönetim, tribünden teknik kadro, sokaktan takım kursak sanki yetecek gibi.
   lütfen camia olarak biraz topu yere indirelim, önce çevre kontrolümüzü yapalım, sonra sakin olalım. savunma güvenliğini almadan çok fazla ofansif oynamayalım. böyle devam edersek küme düşeceğiz…

   7
   1
 1. Çünkü bu tepkiyi ilk önce bu kulübün başkanı vermesi gerekiyor!.. Çünkü kenarda hocası, sahada futbolcusu vermesi gerekiyor!..
  Çünkü Bursa taraftarı o tepkiyi verdiği zaman, terörist oluyor !!!
  Taraftar ilk önce sahadaki futbolcunun duruma ne tepki verdiğine bakar, ben şahsen maçı isteyen, bu maçı alırız diyen, bir tek futbolcu göremiyorum haftalardır… Bunu başkan ve Samet hocam siz başardınız !.. Aynı umutsuzluğu bu şehre siz verdiniz, ve bu işi toparlayacak olan sizsiniz. Bu taraftara küme de kalmak için umudu verebilecek olan sizsiniz

  20
  4
 2. erzurumun yönetimi nasıl tepki gösterdi de yürüyüş oldu bizde yürüyüş olsa ilk ali ay satar biz hakemlerden memnunuz diye açıklama yapar

  14
  5
 3. Tamam tepki koyalimda neye tepki koyacağız hakem hatasıyla değil senin ve yönetimin iş bilmezliginden sürünüyoruz biz.

  5
  3
 4. EVET SAMET HOCAM HAKLISIN AMA BU TEPKİYİ GÖSTERMEK İÇİN ÖNCE ÇIKIP SİZ VE YÖNETİM SERT TEPKİ VERECEKSİNİZ Kİ SONRADA TARAFTAR ÇIKIP SESİNİ DUYURSUN…BU TARZ SÖYLEMLER TARAFTARLA ARANI BOZAR..AMA ZATEN AMACIN GİTMEKSE VE “BEN GİDEMİYORUM AMA TEPKİ TOPLAYIP TARAFTARIN ZORLAMASIYLA GİDEYİM, ONLAR SUÇLU VE BEN İSE KAHRAMAN/İSTENMEYEN ADAM OLAYIM” DİYORSAN HİÇ GEREK YOK..KAPI AÇIK…

  4
  6
 5. Hani her röportajın da diyonya burası futbol şehri, burası futbol şehri, böyle böyle anliycan buranın bir futbol şehri olmadığını.Aksine bitik bir futbol şehri olduğunu, böyle böyle anliycan.

  4
  8
 6. Ali Ay yönetimi varken sizce bu takım hakkını arayabilir mi? Arayamaz. Bitti gitti. Hakkını aramayana ezilmek de küme düşmek de müstahaktır. İnşallah küme düşeriz de defolur gidersiniz Ali Ay ile beraber. Bir takımı bu kadar yerin dibine sokamaz ne bir hoca ne de bir başkan.

  3
  4
 7. Futbolcu tercihlerinde keçilik yapmaya devam edersen seni göndermek için tepki olur haberin olsun. Kredini tüketiyorsun . Vergini seni de götürecek.

  3
  4
 8. Arkadaşlar bizde hiç tepki olmadı doğru kalkıp yönetim de hiç tepki oldu demeyecek tabi. Siz şunu anlamıyorsunuz samet hoca bence herşeyin farkında ve görüyor ama sizler gibi şuradan yazmaya kalksa görmediğiniz kimbilir farkında olmadığımız neler dillenecek. Biraz akıllı olun. Ben müdürüm personel e ihtiyacım var alınmıyor personele ihtiyacımız var almıyorlar mi diyorum hayır şuan norm kadromuz bu diyorum siz bu küçük örneği genele vurun kapiş?

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu