Avustralyalı Kramponlar Özlüce’de

Futbol Okulu Koordinatörümüz Hakan Cenkçiler ve antrenörümüz Mesut Aldanmaz’ın organize ettiği, Avustralya’dan gelen Amity Collage Football Club öğrencileri Özlüce Tesisleri’mizi gezdi. Müzemizi gezen minik öğrencilere Altyapıdan Sorumlu Yöneticimiz Ali Turan Bursaspor forması hediye etti. Avustralya asıllı futbolcumuz Aziz Behich ile bir araya gelen minik öğrenciler kendisine kulüplerinin formasını hediye etti. Daha sonra antrenman sahasına minik kramponlar Teknik Direktörümüz Şenol Güneş için hazırladıkları formayı kendisine hediye ettiler. Bu akşam kulübümüzün misafir edeceği öğrenciler yarın Merinos Stadı’nda saat 14.00’da Futbol Okulu öğrencilerimiz ile müsabaka oynayacaklar.

Öte yandan Aziz Behich İnstagramdan paylaştığı fotoğraftaa ''Avustralya futbolunun bazı geleceğin yıldızlarıyla tanışmak ve onlara yurdışında futbol oynamanın ne olduğunu göstermek harika bir fikir'' dedi.

 

 

 

Was great to meet some future stars of Australian football yesterday & great insight for them to see what playing football abroad is like. #bursaspor #turkey #Australia #Socceroos #AmityCollegeFootballClub

 

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu