Avukatlarımız tutuklamalara itiraz edecek

Dün gece cezaevine ambulansla sevk edilen Başkan Yazıcı ise Şevket Yılmaz Hastanesi'nde müşahedeye alındı.

Mali polisin dün sabah saatlerinde start verdiği operasyonda gözaltına alınan 9 kişiden Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı, İkinci Başkan Haluk Özkıyıcı, Kulüp Müdürü Osman Nuri Biçer ve eski yönetici Osman Çelik tutuklandı. Cezaevine 112 ambulansıyla götürülen Yazıcı, cezaevi doktorunun muayenesinin ardından Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Raporunda, sağlığının her zaman tehlikeli bir durum arz ettiği belirtilen Yazıcı müşahede alt ında tutulacak. TUTUKLAMALARA İTİRAZLAR PAZARTESİ YAPILACAK

Bu arada Yazıcı, Özkıyıcı, Biçer ve Çelik'in avukatlarının pazartesi günü tutuklamaya itiraz edecek. İtirazın neticesine göre, yönetimin kayyuma devredilip devredilmeyeceğine karar verilecek.

Öte yandan yabancı oyuncu transferinde anlaşmaya varılan futbolcuların, tutuklamaların ard ından tedirgin olup geri adım attığı iddia edildi. Tutuklamaların şokunu yaşan teknik patron Ertuğrul Sağlam ise, bugün 14.00'de bir basın toplantısı düzenleyerek, gelişmeleri de ğerlendirecek.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu