Atletizmde Şampiyonun Adı Bursaspor !!!

Bursa'da yapılan Atletizm Süper Lig ve 1. Lig 2. Kademe Yarışları dün tamamlanırken, Erkekler 1. Lig'deki takımımız şampiyon olarak Süper Lig'e yükseldi.

 

Olimpik Atletizm Stadı'nda 2 gün süren organizasyonda Türkiye'nin şampiyon atletleri buluşurken, başarılı sporcuların performansı büyüledi. Sıcak havaya rağmen atletlerin üstün performans gösterdikleri organizasyonda takımımız şampiyonluğa ulaşmayı bildi.

 

Tam not aldılar

 

Süper Lig olduğu kadar 1. Lig yarışlarında da sporcuların performansı izleyenlerden tam not aldı. Oldukça çekişmeli geçen yarışlar sonunda erkeklerdeki takımımız toplamda 243 puana ulaşarak adını Süper Lig'e yazdırmayı başardı. Bu yıl çıktığı 1. Lig'de de rakip tanımayan takımımız 235.5 puan toplayarak ikinci sırada yer alan Ankara Jandarmagücü ile Süper Lig vizesi aldı. 2 kademe halinde yapılan yarışlarda Bursasporumuz elde ettiği başarılı sonuçlarla 1 sezonda 2 lig birden atlayarak tarih yazdı. Bursasporlu atletler yarışlar sonunda Süper Lig'e yükselmenin coşkusunu doyasıya yaşadılar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu