Atletico’nun tercihi Ozan

Atletico Madrid Gökhan Töre ile Ozan Tufan arasında seçim yapmakta zorlanıyor. İspanyol basınına göre Atletico Madrid önümüzdeki dönem için kadrosunda görmek istediği bu oyunculardan birini transfer edecek. Gazetelere göre Ozan Tufan'ın transferi Gökhan Töre'ye göre bir adım öne geçmiş durumda. İspanyol gazeteler, Arjantinli teknik adamın özellikle Mario Suarez'den boşalacak yere Ozan Tufan ile doldurmak istediğini yazdı. 

    MENAJERİ AHMET BULUT OLDU     Genç yıldızın ofansif ve defansif özelliklerinden de övgüyle bahseden gazeteler Türk oyuncunun Simoene'nin aradığı kilit oyunculardan biri olabileceğine dikkat çekti. İspanyol basını ayrıca Atletico de Madrid yönetiminin önümüzdeki dönem için orta sahaya takviye yapacağı ve bu bağlamda Türk pazarının yönetim için iyi bir pazar oluşturduğu hatırlatıldı. Bu arada Ozan Tufan, Arda Turan'ın da menajerliğini yapan Ahmet Bulut'la anlaşmaya vardı.   Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu