Atıcılar kulübünden ziyaret

Atıcılar Spor Kulübü Başkanı Davut Şen ziyarette yaptığı açıklamada Atıcılar Spor Kulübü  olarak her zaman Bursaspor’a destek vermeye hazır olduklarını belirtti.  

Şen ziyarette şu konuşmayı yaptı; “Sizlerin içimizden çıkan birisi olarak Başkan seçilmeniz bizleri çok mutlu etti. Tarihimizde ilk kez bu kadar ziyaret alan bir yönetim kurulusunuz. Cemiyetçilik anlayışınız ile farkınızı hissettirdiniz. Bizlerde sizin gibi yaklaşık 1 ay önce yönetime geldik. Özellikle kongre sürecinde sizlerin aday olmanıza çok sevindik. Ağabeylik konusunda Bursa’da son dönemler sıkıntı vardı. Bursa’da yaklaşık 200 tane amatör futbol kulübü var. Biz sizleri gerçekten ağabey olarak görüyoruz. Bizim randevu talebinize hemen olumlu cevap vermeniz bizleri mutlu etti. Bizlerde sizleri kulübümüzde ağırlamak isteriz. Göreve gelir gelmez Şenol Hoca’yı getirmek ile neler yapmak istediğinizi gösterdiniz. Bizler kardeşler olarak yapmamız gerekenleri düşündük. Biz önce ahlaklı gençler yetiştirebiliriz. Futbolculuk yeteneği yüksek olan arkadaşlarımızı yukarılara taşıyabilmek. Belki ileride Atıcılar Spor Kulübü’nden bir arkadaşı Bursaspor’umuza kazandırırız. İnşallah bundan sonraki süreçte bizler elimizden geleni yapacağız. Öncelikle 20 kişilik yönetim kurulu üyelerimiz ile Bursaspor Kulübü’ne üye olmayı kararlaştırdık. Ondan sonra kombine bilet satın alacağız. Bir kez daha sizlere ve yönetici arkadaşlarınıza sonsuz başarılar diliyorum. Biz her zaman manevi anlamda yanımızda olmanızı istiyoruz. Bursaspor bir sevda. Koskoca Bursa’da başka sarılacak bir şeyimiz yok. Allah yardımcınız olsun” dedi.  

Başkanımız Recep Bölükbaşı ise Bursa’da faaliyette bulunan amatör spor kulüpleri ile iletişimlerin artarak devam edeceğini ve Bursaspor olarak gereken ilgiyi göstereceklerini dile getirdi.

Başkanımız Bölükbaşı sözlerini şöyle sürdürdü; “Güzel bir Genel Kurul geçirdik. Sonuçta Bursa kazandı. Bana ve yönetimine verilen teveccüh ile hemen işe kurulduk. Yaptığımız çalışmalar ile ilgili Bursa’nın bize olan teveccühü devam ediyor. Ziyaretleriniz bize güç veriyor. Sorumluluğumuz daha da artıyor. Sorumluluktan kaçmayacağız. Yönetim Kurulu olarak ne yapacağımızı biliyoruz. Bu işlerin daha kolay olabilmesi için sizlerin de yanımızda olmanız gerekiyor. Bursa’nın incisiyiz. Yeni yapılacak stadyumla birlikte Bursaspor daha da güçlenecek. Türkiye’nin en başarılı hocalarından birisi ile anlaştık. Transferlerimiz devam ediyor. Sizlerin ziyaretleri bizleri mutlu ediyor. Önemli olan sahada alınacak skor. Biz bunu yapmaya çalışacağız ama yapamıyorsak bizleri eleştirebilirsiniz. Eleştiriler kesinlikle küfürden uzak olmalı. Küfür etmeyeceğiz, ettirmeyeceğiz. Stadyumda 27 bin seyircimiz var. Sağduyulu taraftarlarımızın kötü tezahüratlarda tepki göstermesini istiyoruz. Hiç kimse küfürle, hakaretle yönetimleri göndermeye kalkmasın. Biz bir kere küfrü ortadan kaldırmalıyız. Herkesin görevleri var. Yönetimin, hocanın, futbolcunun, personelin yapacağı görevler belli.  Biz gereğini yapacağınız. Türkiye’nin en iyi taraftarına sahibiz.   Bursaspor 2010 yılında mükemmel bir tablo oluşturdu. Bunu tekrar yapabiliriz. İyi bir iletişim ile bunu yapacağız. Sabırlı olmalıyız. Burası Bursasporluların yeri. Bize Genel Kurul vekalet verdi. Bizler gidiciğiz ama Bursaspor camiası kalıcı. Bunun bilincindeyiz. Bütünlük içerisinde hareket ettiğimiz sürece sıkıntı yok. İletişimi başlattık. Bundan sonra bizlerin ziyaretleri olacak. İşbirliğimiz olacak. Sizlerden oyuncu alabiliriz. Biz büyüğüz ağabeyiz. Burası bir payda kuruluşu. O yüzden bu payda kuruluşunu herkes ile paylaşmak durumundayız. Bizler çeşitli komiteler kuracağız. Dün taban birlikleri geldi. Bursa futbolunu nasıl daha iyi konuma getirebiliriz konularını konuştuk. Birlik ve beraberliği sağladığımız takdirde güzel günler göreceğimize inanıyorum” dedi.

Ziyaretin ardından Atıcılarspor Kulübü Başkanı Davut Şen, Başkanımız Recep Bölükbaşı'na Atıcılarspor ve Bursaspor'umuzun formalarının birleştirildiği bir forma, atkı ve çini hediye etti. Başkanımız Recep Bölükbaşı hediyeler için Şen'e teşekkür ederek, " Her iki takımın formasını bu şekilde birleştirmeniz çok anlamlı. Tüm kulüplerimize çağrımız olsun. Bu şekilde Bursaspor ile birlikte formalarını bizlere göndersinler, odamızın duvarına asalım" dedi.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu