Atatürk Stadı’nda tüyler diken diken!

Teksas'ın Atatürk Stadı'nda camiaya verdiği iftar organizasyonunda muhteşem görüntüler yaşandı.

Atatürk Stadı‘nda Teksas Tribününün olduğu bölümde meşaleler yakılıp tezahüratlar söylenirken tüm yeşil-beyaz sevdalılarının tüyleri diken diken oldu.

Tüm camiaya birlik mesajı verilirkenorganizasyona Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda taraftar ve basın mensupları katıldı.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Eee orası ATATÜRK Stadı . Çocuk luğumuzun geçtiği gençliğimizin geçtiği. Coplandığımız tel örgülerden atlarken gömleğimizin pantolonların yırtıldığı yer. Hele bir de bjk yi fb yi yenmişsek değmeyin keyfimize. Deli Vahit lerin deli bahtiyar ların sedat 3 lerin takımını para için satmayan adam gibi adamların. Taraftar gibi taraftarların yeriydi .Evden kaçıp ta istanbula deplasmana giden taraftarlar ların stad ıydı. Adı üstünde ATATÜRK Stadı. Ruh vardı sevgi vardı kardeşlik vardı. Şimdiki belediye stadında ruh varmı renkdaşlarım ruhsuz yerde ruh olur mu? ????

  28
  4
   1. @Cex yorumuna yanıt olarak

    Doğru diyorsun renkdaşım. Batalla ile beraber kutlamıştık şampiyonluğu. ATATÜRK stadında. Hayatım ın en günüydü. Keşke o günleri bir daha yaşayabilsek.

    1
    1
 2. Ne güzel bi organizasyon artık uyanmamız gerekmiyomu yıllardır gelen her yönetimi her hocayı eleştirdik ve bunun kimseye bi faydası olmadığını gördük. umarım bu sezon taraftar kendini yönetimden hocadan soyutlar sadece armaya renklere sevdasını haykırır.

  6
  2
 3. Bu tür organizasyonlar sıkça yapılmalı bursa Bursasporludur herkes bilmeli .gs şampiyon olduğunda istanbuldayım zannetmiştim şükür Teksas ı görebildik

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu