Atatürk Spor Salonu’nun temeli atıldı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan Atatürk Kapalı Spor Salonu’ndaki çalışmalar temel atma töreniyle başladı.

2020 senesinde yıkımları gerçekleştirilen Atatürk Spor Salonu, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından ve Bursa Mimarlar Odası tarafından ulusal mimari proje yarışması düzenlenmiş, jüri üyeleri tarafından spor salonuyla ilgili en uygun proje belirlenmişti.

Şehir için önemli bir değer olan Atatürk Spor Salonu’nda çalışmalar, düzenlenen temel atma töreniyle başladı. Yeni yapılacak olan salonda, basketbol süper lig maçlarının oynanabileceği FIBA onaylı 3100 kişi kapasiteli basketbol sahası, soyunma odaları, fitness salonu, branş spor salonları gibi alanlar ve kapalı otopark yer alacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Süper Toto Teşkilat Başkanlığı’nın destekleriyle yapılan salon, yeni modern mimarisiyle önemli bir cazibe merkezi olacak. Törene, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Genel Başkanvekili ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, Bursa Milletvekili Mustafa Varank ve Refik Özen, AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Yatırım İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve genç sporcular katıldı.

ANKETİMİZE KATILABİLİRSİNİZ

Dün temel atma töreni gerçekleştirilen Atatürk Spor Salonu’nun 3 bin 100 kişilik kapasitesini yeterli buluyor musunuz? @Alinuraktas70

— Bursasporluyuz.org (@bursasporluyuz) March 15, 2024

“3100 kişi kapasiteli basketbol sahası”
Atatürk Spor Salonu projesinden büyük bir heyecan ve mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Aktaş, senelerce şehre hizmet eden, kendisi gibi birçok insanın hayatında hatıraları bulunan salonunda ekonomik ömrünü doldurması sebebiyle yıkıldığını belirtti. Akademik odalarla işbirliği yaparak bir proje yarışması açtıklarını anlatan Başkan Aktaş, “Bursa Mimarlar Odası’na verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Yarışma neticesinde bu proje ortaya çıktı. Toplam 18 bin 720 metrekarelik inşaat alanına sahip alanda 3100 kişi kapasiteli basketbol sahası ve çeşitli birimler bulunuyor. Yeni Atatürk Spor Salonu’nu önümüzdeki dönemde aynı yerinde şehrimizin hizmetine sunmuş olacağız. Bakanımıza bu projeye ve diğer projelere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bursa’mıza, gençlere, çocuklara ve kulüplere hayırlı uğurlu olsun” dedi.

49 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   45 bin kişilik stadı doldurduk ya! 10 bin kişilik salon bize ne der ki?!.
   basketbol da tofaş ve Bursa maçlarını zaten 500-600 kişi ortalamaya oynuyor. (onların da yarısı biletsizdir)
   futbolu ise söylemeye dilim varmıyor.
   ulan nasıl bi hastalıklı kafa yapısıdır bu anlamıyorum.
   yüksek perdeden ve işkembeden sallamaya bayılıyoruz.

   sizin gibiler sayesinde Bursa ”SPOR KENTİ!” olmaktan çoktan çıktı.
   hakem ve rakibi baskı alabilmek 10 binlik stat ve 3 binlik salon bu şehir için yeterli. hatta fazla bile…

   10
   18
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Devlet Nilüfer Tofaş Spor Salonunu Bursa’nın en büyük kapalı spor salonu Bursaspor’unda kullandığı 7.500 seyirci kapasiteli 10 sene evel Mart 2014 açmıştı, salon Uluslararası müsabakalar uygun ve yeni Atatürk salonu gerekmediği halde yinede yapılıyor sevineceğimize hakaret yağdıran aptalar var ya BJK Basket Akatlar Arena ile aynı kapasitede olacak ama çok daha güzel ve ferah cidden Bursa partizan bir kesim oluştu ne yapılsa hemen 70-80 sene evvel şeker pancar devrine yaşları yetmediği halde atıfta bulunuyorlar biraz fazla beyin yedikleri için deli dana hastalalığına yakalanmışlar

   10
   37
   1. @Mansiyon yorumuna yanıt olarak

    Bu dediğin kesime hiçbirşey yapmıcan bunlar herşeye karşı taş devrinde yaşamayı seviyolar,ülkenin ürettiği arabaya karşı uçağa karşı helikoptete karşı İHA ya sihaya karşı otoyollara karşı otobanlara karşı spor salonlarına karşı yeni stada karşı uzaya çıkmaya karşı onlara göre bunlara ne gerek var..

    10
    31
    1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

     Doğru diyorsun kardeşim arabayı italyadan parçalar halinde aldık toplamasını burda yapıyoruz
     Parasını verdiğimiz ef 35 leri ABD den alamadık göstermelik 1 adet uçak uçurduk
     İhayı sihayı yaptık ukranyaya 5 adet satıldı 1 saat sonra rusyanın yerden attığı en uyduruk füzelerle hepsi yok edildi ayrıca ihaları ve sihaları nedense filistinli kardeşlerimizi korumak için gönderemedik neden israil izin vermedi diye yoksa rte nin oğlu nasıl 55 gemisiyle ticaret yapacak
     Oto yol yaptık köprü yaptık kim nasıl yaptı deprem paralarıyla yaptık diyorlar ama geçiş üçretleri ev kirası gibi ayrıca tc nin bankasından 0 faizli para çekip 5 li çeteye verildi kamu bankalarının parası kimin parası halkın parasıyla yapılan o yollara köprülere neden garantili geçiş üçreti istenir günlük 40 000 bin araç demişler geçen araç sayısı 2 bin 700 rte 200 tl cık demişti şimdi 700 tl çık olmuş ABD 60 milyon dolara uzay gemisi yaptı bizim arkadaşı 55 milyon dolara uzaya gödürdü neredeyse uzay aracının tamamını bizden tahsil etti
     Bizim milletimiz 20 tlden ukraynada hayvanların bile yemediği patatese soğana para veriyor emekliler yok sayıldı suriyeliler baş tacı oldu 25 bin tl ye ev alınıyordu ev kiraları 20 bin oldu çocuk istismarı arttı kadın vahşeti zaten durmuyor pudra şekeri desen 12 yaşındaki çocuklara kadar satılıyor madenlerimizi yabancılara peşkeş çekilmiş 30 milyarlık altın çıkarmışlar 1 milyar bize 29 milyar onlara vergilerini af etmişiz bize verilen paranın üç katı kısa bir örnek daha 273 milyon bedelle yapılan timsah arena 897 milyona hala bitirelemedi eee kardeş bu kadar hesapsız iş yapılırsa sonrada bu ülkede dolar euro liramızın ırzına geçer kendi yurtlarını koruyamayan suriyeli kansız reziller bizim ülkemizde aslan kesilirler bilmem anlata bildimmi bir ülke bu kadar kolay parayı ve toprağını vermez bizim rte hariç

     11
     9
     1. @RIZA yorumuna yanıt olarak

      sevgili kardeşim! halk tv den başka televizyon seyretmez, sözcüden başka gazete okumazsan işte böyle sen sen olmaktan çıkar bam başka biri oluverirsin.
      zaten tıpış, tıpış gideceksiniz komutunu alır almaz içimiz yana, yana. kafamızı vura, vura. tuvalet terliği bile olsa diyerek gidip oyunuzu veriyorsunuz.

      yazdıklarının % 80’i yalan. %10’u abartı, ancak % 10 unda doğruluk payı var.
      neredeyse çeyrek asırdır bu ülkeyi yönetenlerin o kadarcık hataları da olsun artık.
      sonuçta hiç sorumluluğu olmayan ve hiç bir iş yapmayanlar hata yapmaz.

      aslında o yalanlarının ve abarttıklarının hepsi ispatlı ve gerçek. ve tamamının cevabı bende var ama,
      karşımda başka, başka yalanlara hazır, ve de dünyanın en doğru sözlerini söylesen de seni istemiyorum ve dinlemiyorum diyen birine neyi nasıl anlatacağım?

      şu bir iki konuda ki merakımı bağışla lütfen.
      bir insan nasıl oluyor da ülkesine ve kendine bu kadar yabancı olabiliyor?
      bu batı hayranlığı, bu kendine güvensizlik, bu yapamayız-edemeyiz psikolojisi. bu aşağılık komplekslerinin kaynağı ne?
      bu ana muhalefet partisinin gerçek başkanı kim?
      mesela bunların suriye, libya, ırak, azerbaycan, mavi vatan, doğu akdeniz de ki haklarımız, petrol-doğal gaz aramalarımız. savunma sanayi hamlelerimiz ile alakalı politikaları neler?
      mesela hala ne işimiz mi var oralarda?
      doğal gaza, petrole, toga, topa, tüfeğe, füzeye, sihaya, ihaya, kaana hala ne gerek mi var?
      mesela, LGBT ne meselesi ne olacak?
      8 yaşında ki torunumla metroda yolculuk yaparken eş cinsel evlilik yapmış iki erkeği veya iki kadını koklaşırken gören torunum ”dede bunlar ne yapıyor?” diye sorduğunda ben ne cevap vereceğim?

      7
      6
      1. @soru-yorum yorumuna yanıt olarak

       O arkadaş yerden göğe kadar haklı LGBT diyorsun ama ensar vakfında istidmar edilen 63 çocuk için torununa ne diyeceksin peki sana torunun dede dünyada en çok bizim ülkede çocuklara tecavüz ediliyormuş suriyeliler afganlar geldikten sonra birde cemaatçiler varmış bunlar daha çok bu işleri yapıyormuş dediği zaman ne diyeceksin diyeceğin şey belli korkma torunum 1 seferden bir şey olmuyormuş aileden sorumlu bakan öyle dedi hatta sen rıza gösterirsen onlara ceza bile verilmiyor dersin aman suriyelilerede laf gelmesin diye aileden sorumlu bakan sanda sus payı olarak 100 bin tl verir olur biter demi bu arada cem küçük ama büyük sever diye birde trol gazeteciniz var şöför aşkl işte ne yaparsın

       4
       4
       1. @Nevzat yorumuna yanıt olarak

        siz yalanı, iftirayı ve istismarı otomatiğe bağlamışsınız be kardeşim.
        bu durumda benim sizin için yapabilecek bir şeyim yok.
        çünkü yakalandığınız gerçekten amansız ve ciddi bir hastalık.
        baksana, sözde bir yorum yapmışsın ama beni tanımadan ve bilmeden benim adıma herşeyi kendin söylemişsin.
        ön yargının bu kadarına da pes yani.
        zaten siz işte busunuz.
        ve ne yazık ki biz bu şehirde ve ülkede sizinle aynı havayı teneffüs etmek zorundayız…

   2. @Mansiyon yorumuna yanıt olarak

    3 bin kişilik salonu liselilere mi yapıyor onu yapsan ne yapmasan ne bizim taraftar 3 bin kişi mi hak ediyor kara borsa bilet mi alacaksın sen hangi kafayı yaşıyorsun onu de hele

    11
    7
   1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Sen bi yol al bakalım dündarmısın nesin embesil yalaka yandaş ulan 3 bin kişilik ne dunkof sayı saymayı gelde öğreteyim sana gubçik

    4
    2
  3. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar Tofaş spor salonu 7500 kişilik 3 büyük hariç doluyor mu hayır dolmuyor toplasan 3000 kişi anca vardır her maç takım farketmez full dolsa size katılıyorum ama 10000 kişilik fazla ortalama 5000 olurdu.

   15
   16
  1. @Tek yorumuna yanıt olarak

   Tamam, küf pas içinde olan hertarafı dökülen ve maçları pis kokunun içinde oynatanlara veririz oyumuzu.

   8
   17
  2. @Tek yorumuna yanıt olarak

   Neden böyle olduğunu bilmeyecek kadar aptal görünmüyoruz sanırım çünkü ismi Atatürk en büyük salona ismi mi konur değil mi ama

   9
   6
  3. @Tek yorumuna yanıt olarak

   Utanılacak tek şey var, askerimizi polisimizi şehit eden pkk yandaşları ile kolkola yürüyenlere oy verenler var ya işte onlardan utanıyorum.

   11
   20
   1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Bende senin gibi trollerden utanıyorum gerçeyi görmeyen a haberden baska kanal seyretmeyen dunkoflardan utaniyorum emekli isçinin halkın alım gücünün düştüğünü gormezden gelen snin gibilerden utanıyorum vatanı işgal eden suriyelileri görmeyen vatanhaini yaratıklardan utaniyorum tabi senin utanacak yüzünün olmadığını biliyorum siz ćorbaya canak yalamaya avantadan geçinmeye alışkınsınız

    2
    3
   2. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Hadi ordan hırsız partisi. Siz önce Hüda Par’ı bağrınızdan atın. Ayakkabı kutularında rüşvet bölüşüp, lüks sjiplerde pudra şekeri çekenler. Tarikat vakıflarında 10 yaşında oğlan çocuklarını badeleyen sapıklar🥒👊

    5
    5
   3. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    36 Askerimizi şehit eden rusyanın ayağına gidip kapısında 5 dakika bekleyen rte ye ne diyorsun pardon yaa rte zaten şehitlerimize kelle demişti onun için kelle dediklerinin bir önemi yok nede olsa rte nin 5 li çetesi hüdaparı boynunda pkk yı destekleyen israilin üstün hizmet madalyası var bi arada açılım diye ne kadar pkklı varsa imralı canisi istedi diye adam başı 7000 tl verip ne kadar tutuklu pkklı varsa serbest bırakmıştı çadırlar hakimler meğri meğri ler

    10
    6
  4. @Tek yorumuna yanıt olarak

   AHHH SEÇİM AHHH NELERE KADİRSİİİİNN. SENELERCE DURMUŞ DURMUŞ ŞİMDİ GİDER AYAK TEMEL ATILMIŞMIŞ. HEPSİDE AYNİ PARTİDEN TOPLANMIIIIIŞŞ. BA BA BA BA !!!!! BİZDE YEDİK. NEYSE NE KOPARIRSAN KARDIR

   30
   7
 1. Şehir an itibarı ile 3.5 milyon insan barındırıyor.
  Bu artışla devam edilirse beş sene sonra 4 milyon, on sene sonra 5 milyon yaşayanı ile devasa bir kent olacaktır.
  Aslında şimdiden o rakamları yakalamış durumda da istatistiklere girmeyen veriler mevcut.
  Daha küçük kentlerde bile yedi bin on bin kapasiteli salonlar yapılıyor ve bu veriler daha önce yayınlandı hepimiz okuduk.
  Eskiyen salonumuzun yenilenmesi çok iyi olacak fakat senelerce kapasitesi oldukça az olduğundan atıl kalacak.
  Hazır fırsat varken ve gerekli alan da makulken neden dar kapasite tercih edildi anlamak zor.
  Gerçekten mantıklı görünmüyor.
  Bursa kenti on beş bin koltuklu ATATÜRK SPOR SALONUNU hak ediyor.

  22
  7
  1. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

   BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR! “Mustafa Kemal Atatürk”
   Ama her nedense Atatürkçü olduklarını iddia edenler tarafından onun bu yönü hiç gündeme getirilmiyor.
   Bunlar isim, resim ve heykel de kalmışlar.
   Atatürk’ü istismar da sınır tanımıyorlar maalesef…

   8
   5
  2. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

   Valla şu yorumuna güleyim mi, ağlayayım mı bilemiyorum.
   sevgili kardeşim sen stada ve salona en son ne zaman gittin?!.
   yapmayın be arkadaşım yaa!…

   8
   1
   1. @DAVUT DOĞRUCU yorumuna yanıt olarak

    Davut.
    Sen işine bak kardeşim.
    Buca maçında da Serik maçında da, Beyoğlu maçında da Atatürk stadında maraton üst tribününde maçı seyrettim.
    Oturduğun yerden ahkam kesme.
    Bursaspor’un peşinden gittiğim şehirleri saysam varya inanamazsın.
    Sen ne diyorsun yahu Vakıfköy de izlediğim antrenmanları yazsam senin aklın tutulur..
    Biyediç ler, Baliç ler, Ömeragiç ler, Mususi ler,Ercüment ler, Beyhan lar. Sedat 3 ler.
    Atatürk stadı’nda Almanya yı da, Hollanda yı da yendik yine oradaydım.
    İzlediğim Bursaspor maçı en az dört yüz belki beş yüz.
    Hazırlık ve kupa maçlarını yazmıyorum bile.
    Tofaş SAS ın en az yüzelli maçını Atatürk spor salonu’nda canlı izledim.
    Sen neden bahsediyorsun.
    Ömrüm Atatürk stadı’nda geçti.
    Benim ve benim gibilerin taraftarlık kariyerini anlamaya senin aklın yetmez.
    Biraz saygı lütfen.

    3
    7
     1. @DAVUT DOĞRUCU yorumuna yanıt olarak

      Davut.
      Onu bunu bilmem kardeşim.
      Ben sana bir örnek yazayım.
      Almanya Bremen kenti.
      Kalabalık sayısı sadece 500.000 kişi.
      Kulüp Werder Bremen.
      Stad Weser station.
      Kapasite 42.100
      Her maç full doluyor.
      Onlar da bizim gibi çok sene önce Bundesliga da şampiyonluk yaşadılar ve sonrasında en dibe kadar giderek yıllar sonra tekrar Bundesliga ya yükseldiler ve süreç seneler sürdü.
      Şimdi geleceği düşün kıt yaşama.
      Biz de kısmet olursa günün birinde yeniden yükseleceğiz.
      Yükselene kadar da maçları Merinos stadı’nda oynayacağız.
      Her hafta gidip avuçlarımız kızarana kadar alkışlayacağız.
      Sonra ne mi olacak.
      Sırasıyla süper lig e çıkana kadar her lig de şampiyon olacağız.
      Hem de seyirci rekorları kırarak.
      Biliyor musun Serik maçında stadta biriken seyirci sayımız bir çok üst lig takımlarında olmuyor.
      Bir de biz kime düşmüşüz.
      Ben bu yüzden salon kapasitesi on beş bin olmalı yazdım.
      Her zaman geleceğe bakacaksın.
      Dar düşünürsen dar yaşarsın.
      Bak incele Bursa bizim kentimiz değil mi.
      Türkiye’nin dördüncü büyük kenti.
      Belki görürüz belki de görmeyiz fakat Bursa mız bu güzel ülkenin Ankara ve İzmir i geçerek İstanbul’dan sonra ikinci büyük kenti olacak.
      Bunu ben demiyorum uzmanlar söylüyor.
      Bu yüzden düşük kapasiteli yapılan her yatırım atıl kalacak.
      Bir de cevap yazdığın diğer yorumun sahibi emekli uzman doktor.
      Biraz saygılı olmak lazım derim.
      Yaşanacak nice şampiyonluklara kardeşim.
      Unutma bugünden sonra yarın var.
      ŞAMPİYON BURSASPOR.
      🇹🇷🇹🇷🇹🇷

      1. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

       sevgili kardeşim, ben kimseye saygısızlık yapmıyorum.
       ne sana, ne de diğer arkadaşa.
       ayrıca doktor olması onu imtiyazlı kılmaz. burada herkes eşit.
       ben burada yaşadığım, bildiğim ve gördüklerimin ışığında ve popülizmden uzak bir tespit yapıyorum.
       Bursa mevcut taraftar ve medya profili ile 40-45 bin kişilik statları ve 15-20 binlik salonları kaldıramaz ve dolduramaz.
       bu anlamda hem paramıza yazık, hem de akustik sağlanamayacağı için oralarda mücadele edecek temsilcilerimize.
       haa, gelecekte ülkenin 2. büyük şehri olur, sportif ve kentlilik bilincimiz gelişir bir spor kenti olursak o zaman daha büyükleri elbette yapılır.
       bugün temeli atılanlar da atıl falan olmaz, salon sporlarında faaliyet gösteren semt ve okul takımlarımızın ihtiyaçlarına cevap verir…

       1. @DAVUT DOĞRUCU yorumuna yanıt olarak

        İşte bak burada fikren ayrılıyoruz.
        Ben diyorum ki şehir hızla büyüyor, gelişiyor.
        Yatırımları on sene onbeş sene sonrasını düşünerek planlayıp tekrar ihtiyaç duymayacak şekilde bitirelim ve geriye bakmayalım.
        Sen diyorsun ki olmaz kardeşim basamak basamak gidelim.
        Önce kapasiteyi az tutalım sonra gerekirse artırır ya da yeniden yaparız.
        Ayrıca bildiğim kadarıyla şehrimizde önde gelen tüm okulların kendi salonları var.
        İnan ki bu salon atıl kalır.
        Yarın Avrupa kriterlerini karşılayamayınca ne olacak.
        Neden gelişmiş dünya ülkeleri bütün yatırımlarını bundan seksen sene evvel yapıp bitirmiş ve hala ilave yapmaya bile ihtiyaç duymuyorlar.
        Biz ise hala tüm şehirlerimizde raylı sistem yaparak metro diyoruz.
        Adamlar şehirlerin altını nakış gibi işlemişler.
        Biz de yağmur yağar her taraf göl olur.
        Onlarda günlerce kar yağışı oluyor her yer tertemiz.
        Biz de yarım saat kar yağsın etraf çamurdan geçilmez.
        Ben o zihniyeti takip etmeye çalışırım.
        Ne demiş atalar bugünün yarını var.
        Büyük düşün rahat yaşa.
        Neyse konular derin.
        Hadi iyi akşamlar.

 2. Şehrin göbeğine iyi düşünülmüş bir proje.
  Ancak 3,5 milyonluk kente 3100 kapasiteli salon. Valla hiç olmuş mu?
  Kim akıl etti acaba.

  14
  4
 3. Beşbin kapisiteli olsaydı daha iyi olurdu ama olsun bu salonu bursamıza kazandıran herkezden ALLAH razı olsun güzel proje..

  8
  13
 4. 5 milyonluk şehirde 3bin kişik salon vallahi yazık :d ulan yapsana oraya 20 bin kişilik bir tesis tüm memlekete örnek olsun taraftarı teşvik basketbola yatırım yap bizim taraftarı o salonda düşünemiyorum atkılar açılmış 20 bin kişi eyvah eyvah ama nerede sizde o vizyon dümenciler

  6
  1
  1. @king yorumuna yanıt olarak

   Taraftar, taraftar olsa.
   Kulüp kulüp olsa dükkan senin..!
   Mevcut durumda kulüp 20 binlik o salonun ne elektriğini, ne suyunu, ne doğalgazını ödeyebilir, ne bakımını, ne de temizliğini yapabilir.
   Tıpkı timsah arena da çuvalladığı gibi.
   Söylenecek çok şey var da bu zaman kaybı olur.
   İyisimi “EĞİTİM ŞART!” deyip tıraşı keseyim.

   5
   2
 5. şehrimizde malesef küçük düşünme ata sporu olmuş
  o yüzden şaşırtan birşey değil
  peki bursaspor basket takımı yönetimi buna hiç tepki verdi mi
  ben eurolig oynucam bana bu salon yetmez dedi mi
  ben duymadım çünkü onlar da küçük düşünenlerden
  halbuki bi ara naim süleymanoğlunda maç oynanacak diye canları sıkılmıştı
  keşke en azından canları sıkılsaydı bir ses duysaydık

  3
  3
 6. 3100 kişi kapasite fazla olmuş(!) Yapın kardeşim 300 kişilik, sadece maç oynayan sporcuların aileleri izlesin. Yine varsın alkışlasın yandaş taraftar, doğruyu konuşanları da yine taşlasın. Allah kullarına hak ettiği yöneticileri gönderirmiş. Kurunun yanında yaş ta yanarmış tabii. Bursaspor bu ülkenin acı bir özetidir, anlayana tabii !

  3
  1
 7. Atatürk kapalı salonunda TOFAS Güreş takımının AVRUPA SAMPIYONLUGUNU,yine TOFAS’in Avrupa,Balkan müsabakalarını,Avrupa Serbest-Grekoromen güreş şampiyonluklarını,Avrupa ve Balkan ülkeleri boks şampiyonluklarını salonda izlemeyi Rabbım nasip etti.
  Bu salonun sayısı asgari 5000 kişilik olmalıydı, neden mi:
  1-Gelecegi de düşünmek ve planı ona göre yapmak için.
  2-Salonlar farklı aktivasyonlar içinde kullanılmaktadır. Bu açıdan da kapasitesi yukseltilmelidir.
  Temel atılıyor, millette kapasite ne olsun diye soruluyor.
  Bu plan öncesi olmalıydı.

  2
  1
 8. Göz kanaması geçirmemiz hayırlı olsun hiç yapılmasa daha iyi 3100 kapasiteli kapalı spor salonuna belediye başkanının kendileri ve belediye işçileri toplanıp giderler artık bomboş salon izleyeceğimize belediye çalışanları ve ailelerini tribünden izleriz.

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu