Atanasov, Okay Yokuşlu’dan daha iyi olacak!

Atanasov'u Türkiye'deki haklarını elinde bulunduran Batur Altıparmak Jani Atanasov'u öve öve bitiremezken, Sezer Bravo ile ilgili de gündem yaratacak ifadeler kullandı.

Bursaspor‘un yeni transferi Jani Atanasov ile ilgili bir çok spekülasyon ortaya atılırken, bu söylentilere son noktayı menajer Batur Altıparmak koydu. Haberin Adresi‘ne özel açıklamalarda bulunan Altıparmak, Sezer Bravo‘nun oyuncu ile ilgili yaptığı açıklamaları değerlendirdi. Batur Altıparmak; “Jani Atanasov’un Türkiye yetkileri bizde bulunuyordu. Bu dönem içersinde Sezer Bravo Jani’nin babasını sürekli rahatsız etti. Ancak baba Atanasov yetkinin bizde olduğunu, bizimle konuşulması gerektiğini söyleyerek karakterli bir davranışa imza attı. Size de açıklamak isterim ki; Sezer Bravo’nun Atanasov ile ilgili tek bir yetkisi yok” açıklamasında bulundu.

POTANSİYELİ OKAY’DAN DAHA İYİ

Oyuncuyu ilk kez 27 Mart’taki Makedonya-İngiltere U19 maçında izlediğini belirten Batur Altıparmak; “Röveşatayla çok güzel bir gol atmıştı. Ancak tabii ki gol önemli değildi. Fizik gücü, kuvveti, oyunu yönlendirmesi, tekniği ve zekası yaş kategorisine göre çok yüksekte. Potansiyel olarak Okay Yokuşlu’dan daha iyi olabilecek durumda. Sürekli oyunda ve hücumu da fazlasıyla düşünüyor” ifadesini kullandı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Açıkçası menajer sözlerine çok itibar edilmemesi taraftarıyım ,adı üstünde menajer:bir futbolcuyu bir klüpten bir klube olabildiğince çok artı ve az eksilerini gösterip maximum fiyata satmaya çalışan insan , bu yüzden böyle kişilerin sözüne hep tekminli bakmak lazım

  İnşallah direkt bakambu etkisi yaratır ,sadece youTube videoları yeterli veriyi bize sunmaz ama izleyip beğenen klübe bu çocuğu aldıran Mustafa er e güveniyorum açıkçası ,yaş tahtaya basmaz diye düşünüyorum, taraftarda bu güveni sağlaması bile çok çok onemli bişey

  Dünya yıldızı potansiyeli bile olsa ,ne olursa olsun beklentiyi çok yükseltmeyelim derim ,boylelikle gerçekten çok üst seviyeyse ona göre ovgulerimizi dizeriz ama gelişmeye açık bi oyuncu olabilecegi gerçeği atlamamak lazım ,olası hayalkirikligina karşılık .

  62
  1
  1. @ages yorumuna yanıt olarak

   Enes Ünal’da bizdeyken yedekti. İyi fiyata satarız bu arkadaşı ama takıma verimli olabilmesi için hocanın oyun formatı da uygun olması lazım.

   14
 2. çıksın bi oynasın genç çocuk destek olalım sonra nelr yapar bakarız. menajerleri sözüne pek itibar etmemek lazım. hiçbir satıcı malını kötüler mi hesabı bu işler. genç gelşmeye açık olması aybabanın gençleri geliştirdiği açık hayırlısı diyelim

  14
 3. İHŞALLAH İYİ OLUR…FAKAT oyuncuda fizik yetersiz duruyor..bu fizik ile bu ligte işi çok zor…FAZLA abartmyalım..yoksa hayal kırıklığı olmasın.

  7
  10
  1. @alidor yorumuna yanıt olarak

   GEÇEN GÜN NE YAZDIK DEDİKKİ
   SANKİ SEDAT 3 ÜN İLK ÇIKTIĞI YILLA BENZİYOR DEDİK
   HATIRLAYANLARINIZ VARDIR SEDAT KAPTAN DAHA ÇELİMSİZDİ

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu