Atanasov “Bu kulüp için ölmeye hazırız!”

Bursaspor'un Makedon oyuncusu Jani Atanasov sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı.

Akhisarspor maçının ardından instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Jani Atanasov “Bu kulüp için ölmeye hazırız, bütün kalbinizle bizi desteklediğiniz için sonsuz teşekkürler! Ailemiz için büyük bir galibiyet. Unutmayın Texas Türkiye’nin en büyük taraftar grubudur!” mesajını paylaştı.

43 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @#Bursalı yorumuna yanıt olarak

   Türkçe’ye çevirdiğinde anlam olarak zehirli ok, biz ne ölürüz diyenler gördük. Ancak bir çok dilde canını dişine takmak olarak kullanılıyor. O yüzden yabancı oyuncuları bizim kültürümüzün nasıl olduğu hakkında uyarmak gerekli.

   36
   1
   1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

    Atanasov U21 de de oynarken gereksiz yere penaltılar yaptırıyordun
    Rakip takım futbolcusuna hiçbirşey yapmıyormuş gibi yapıp hakem anlamaz mantığına sığınıyordun. Bursasporumuzu menfaatli futbolcular dahil hakemler düşürdü. Hakemlere bahane aratma. Adam gibi oyna.

    1
    3
   2. @tmkus yorumuna yanıt olarak

    Beyler Mestan şampiyon takımın zamanından kalma..
    Sabır edelim, adam enkazın altından kalkmaya çalışıyor.
    Kolay değil, rahmetli yazıcıdan sonra sırf soyulmuş Bursamız.
    Adam düşünüp taşınıp adım adım atmasında yarar var .
    Hepimiz sabırsız ız, hemen sanki dünyamız batıyor.
    Önce positive düşünüp karamsarlığı içimizden kenara atmamız lazım!

  2. @#Bursalı yorumuna yanıt olarak

   Sevgili atanosov, sen bu tribün işlerine girme koçum.
   Sadece çok çalış.
   Doğru beslen.
   Güzel dinlen.
   Gerisi kendiliğinden gelir.

   52
   6
   1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

    Aynen kardeşim bu yorumun bütün genç oyuncularımıza gelsin ! Özellikle basın yayın sosyal medya gibi vs. şeylerin gazına gelmesinler ! İyi çalışıp iyi dinlenip kendinilerini daha da geliştirsinler…

    16
 1. deme kardeşim şunu ! çık oyununu oyna!
  canını vermene gerek yok formanın hakkını ver yeter !
  Yarın fenerden teklif gelir gidersin ezilirsin bu lafların altında..
  biz neler gördk ölenleri tribnde davul çalanları

  113
  4
 2. Bence kimsenin ölmesine gerek yok. Herkes işini yapsın. Siz mücadelenizi edin, biz de taraftar olarak sorumluluklarımızı yerine getirelim yeter.

  60
  1
     1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

      Artık taraftarımızda ? Kronikleşmiş bir hastalık oldu olumsuz yaklaşım, kardeşim biz mücadele istiyoruz yenilseniz de farketmez diyosunuz çocuklar mücadele ediyor ve kazanıykr da kyuncunun bu motivasyonuna karşılık yapılan yorumlara bakın bir kere de destek olmayı denessniz herşey güzel olucak ama böyle zor. Dere geçerken eşek dövülmez yarı yolda bırakır seni, iş başlar ve devam eder sonucunda jgi veya kötü telkini koyarsın, son üç sezonda örneklerini yeterince gördük. Sadece sonuna kadar destek bu çocuklar bunu hakediyor !!!

 3. Ölürüz felan gerek yok bunları Jani. İşinizi iyi yapın, gayret edin geçen hafta olduğu gibi yenilseniz de bu taraftar sizi bağrına basar zaten. Tek isteğimiz vefa. Kalsanız da gitseniz de vefa. O kadar. Yıllardır beklediğin fırsat geldi, hadi görelim seni.

  11
 4. ATANASOV bizim büyüklerin sözleri vardır hem çoook anlamlı hemde tam yerinde kullanılırsa cuk diye oturur.
  ‘BÜYÜK LOKMA YE,BÜYÜK KONUŞMA,.

  11
 5. Jani bırak bu ağızları. Gerekirse ölcess diyenleri çok gördük. Bize gaz vereceksen başka cümleler öğren, onları yaz. Ölcez’e mölcez’e hiç girme. Bu saatten sonra yemezz. Hayvan terli koçum. Hadi bakem.

  4
  44
  1. @Inadina_bursa yorumuna yanıt olarak

   o iş yürek işi Ertuğrul en azından takım için bir kelime kullanmış bu ekip işi.. ölmeye çok meraklıysan bedava sallıyorsunya sen ölde Bursaspor için ilk olsun

   2
   3
 6. Teksasla yukselcegini saniyooo sonradan kanini emerler haberin olsun sen adam gibi top oynamana bak kardesim

  2
  1
 7. senden bu ağırlıkla birşey çıkmaz. daha seri ve kuvvetli olmalısın. öyle penaltı da yaptırılmaz dikkat edeceksin. çok kritik hatalar yaptı.

  2
  1
 8. DAHA ÇOK GENÇSİN…SENEYE DAHA DA PİŞERSİN…ANCAK BİRAZ DAHA HAREKETLİ OYNAMAN LAZIM…İYİ NİYETİNİ BOZMA ….İYİ BİR FUTBOLCU OLACAĞINA İNANIYORUM….

 9. Bi git işine bak ölürüz diyenler hep en önce kaçtılar sanada iyi teklif var heralde sende ayak yapmaya çalışıyon atanasov oran buran oynamasın bursaspor türkiyadeki futbolcuların avrupaya açılan kapısıdır kaçıp gidenlerin çoğu rezil oldular akıllı ol

  1
  45
  1. @İğdirli halit yorumuna yanıt olarak

   Siz şaşırdınız mı birader derdiniz nedir olum sizin yoruma bak sanki çocuk ana avrat camiaya küfür etmiş o inandığın herifler sattıysa bu kulübü git yanlarında ağla neden yaptınız diye bu çocuk en başından beri gösterdi etti inancını sevgisini düştüğümüz andan itibaren yaptı bunu biz bu çocukların hepsine teker teker İnanıyoruz siz stada da gelmeyin bu çocukları iyi kötü eleştirmeyin de

   5
   1
 10. Müthiş bir libero geliyor eğer üstüne gidilir ve işlenirse süper denen berbat ligtede bir sene oynasın akıllı bir pazarlamayla enaz 10 milyon avro. Nasip olurda dediklerim olursa görürüz İnşallah. Çünkü çocuğun aklı ve ayakları çok uyumlu sadece daha çok tecrübesiz ama olacam diyor.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu