Atalay Bursaspor’u Ziyaret Etti

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Bursa temasları sırasında BursasporBaşkanı İbrahim Yazıcı'yı Özlüce Tesisleri'nde ziyaret etti.  Başkanı İbrahim Yazıcı tarafından karşılanan Eski Gençlik ve Spor Genel Müdürü Atalay, "Bursaspor şehrine baktığınızda hemen spor şehrine geldiğinizi anlıyorsunuz" dedi. 

Atalay şöyle konuştu: "Bir çok spor tesisinin olması, ve tabi ki Bursaspor’un şampiyon olması bunu zaten ispatladı. Gelecek sezonlarda da Bursaspor’u üst sıralarda görmek istemekteyiz. Bundan sonra her sezon şampiyonluğun en yakın adaylarından olacağına ben şahsen kesin olarak bakmaktayım. İleriki sezonlar için Bursaspor’a başarılarını artırarak devam etmesini diliyorum."  Ziyaret sonunda, Başkan İbrahim Yazıcı Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay'a 16 numaralı Bursaspor forması hediye etti. 

ANTREMANI İZLEDİ  Atalay, ziyaret sonrası yeşil sahaya inerek Beşiktaş maçı hazırlıklarını sürdüren BursasporOyuncularının antremanını izledi. Atalay, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcularla bir süre sohbet etti.  Bu arada, ısınma koşularıyla başlayan antrenman, 5'e 2 pas pres çalışması ile devam etti. Son bölümde ise kontrol pas çalışması ve dar alanda çift kale maç yapıldı.   

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu