Ataberk “Ercüment, Musisi ve Yüksel gibi…”

Akhisarspor karşılaşmasının kahramanlarından Bursaspor'un genç kalecisi Ataberk Dadakdeniz, sosyal medya hesabından açıklama yaptı

Açıklamada ‘Ercüment, Mususi, Yüksel Utgin ve daha niceleri. Bu arma için mücadele veren herkes gibi, alt yapısından yetiştiğim Bursaspor camiasında her koşulda sizlerin ruhunu sahaya yansıtmak, elimden gelen herşeyi sahaya koymak için çok çalışacağım’ dedi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Gereksiz kaleci alıp, bu çocuğu küstürmeyin… maşşallah diyelim genç ama gelişmeye açık, o son dakikalardaki kafa vuruşunu kaç kaleci çıkartabilir… başarılar diliyorum…

  61
  1. @Krita yorumuna yanıt olarak

   Hem de 2 kaleci transferi birden. Para gelince başkanın g.tü başı oynamaya başladı. Forvetin olmadığı yere 2 kaleci birden. Acaba yedek kulübesinede transfer yapacak mı?

   16
 2. her ne kadar ilk maçta hata yapsa da ki olacak bunlar,topu oyuna sokuşu ve yan toplarda ki hakimiyeti güzel Maşallah.Çocukların sırtına bir dağ yükledik onlarda taşımam demiyor şimdilik ama çocukların bu yükünü hafifletecek abi bilinciyle hareket edecek,kesinlikle kaliteli bir kaç tane nokta transfer şart bu takıma,bence en önemlisi de çocukların gelenlere değil gelen kim olursa olsun bu çocuklara uyum sağlaması önemli,bu havayı transfer yapacaz diye bozmayalım evet transfer şart ama uyum çok önemli mesele.

  17
  1
 3. Hepinize helal olsun uzun zamandır stad ta böyle zevkli bir oyun izlememiştim. Sizler sayesinde yeni yetişen nesile umut olacaksınız onlarda bunu başarabileceklerine daha fazla inanacaklar ona göre çalışacaklar . Şahsım adına ben sadece geçmişinin belli döneminde parlayıp isim yaptıktan sonra kendini hiç geliştirmeyen hep geriye giden kokuşmuş eski topçuları seyretmekten çok sıkılmıştım. Kazanacaksakta kaybedecesekte kendi evlatlarımızla bunu yapalım. Gelen transferler bu ahengi bozmayacak karakterli az ama öz futbolcular olmalı. Bu arada taraftarımıza düşen büyük görev var malum türk futbolu mali anlamda neredeyse çökmüş durumda bence artık pahalı ve gereksiz transferlere tepki göstermeli eğer mali anlamda 3-4 sene iyi yönetilirsek bunu beceremeyen bir çok kulübe fark atmış oluruz. Ajax ın kaç yaşında futbolcular ile yaptıkları belli inanıyorum ki Ülkemizde bu başarıya en yakın kulup Bursaspordur.

  15
 4. Ayax genç topçularla final oynadı ne genci camianın içinden geliyolar oynayacaklar eğer para kazanmak topçu olmak istiyorlarsa çok çok çok çalışçaklar parayı bulcaklar yoksa piyasada askari üçrete çalışırlar

  15
 5. He gülüm he biz bu lafları çok duyduk biraz iyi olunca fiyat yükseltmeler sonra ist takımına koşarak gitmeler ben kendi adıma konuşuyorum bu lafları yemiyorum artık.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu