Ata Demirer Bursaspor forması giydi

Minik bir Bursaspor taraftarı Bursa Bülbül’ü filmi setine gelerek ünlü komedyen Ata Demier’e yeşil-beyazlı forma hediye etti. Demirer de minik Timsah’ı kırmayarak formayı sırtına geçirdi

Bursa Bülbül’ü film çekimleri tüm hızıyla devam ederken başrol oyuncusu Ata Demirer’e büyük bir sürpriz yapıldı. Minik bir Bursaspor taraftarı sete gelerek Ata Demirer’e yeşil-beyazlı forma hediye etti.

Sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafa, “Bu küçük seyircim bana formayı giydirir mi?” sözünü düşen Ata Demirer, bir sonraki paylaşımında “Giydirdi” ifadesini kullanarak Bursaspor formalı fotoğrafını hayranlarının huzurla sundu.

Bu görsel Bursaspor taraftarının büyük beğenisini topladı.

Kaynak
CNN Türk

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @TeamsahBerkay yorumuna yanıt olarak

   Adamın ötesinde. Her daim gururumuz. Bursalı olduğunu unutmayan, inkar etmeyen ve her platformda dile getiren gerçek Bursa çocuğu. Babası Orhan abinin, Atatürk caddesinde Tayyare Kültür Merkezi’nin tam karşısındaki Kurtul Pasajı’nda plakçı dükkanı vardı. Orhan abi çok yakışıklı adamdı ve acayip dikici bi abimizdi. Bursa’da dönemin en güzel kızlarını iper dizer gibi götürürdü. Oğluna Ata ismini vermesi bile onun farkını gösteriyor. (Bak şimdi Ata konusuna girdim ya, sellocu lavuklar basacak şimdi eksi’leri gene)

   23
   2
  1. @Bozkurt yorumuna yanıt olarak

   Forma ince falan göstermiyor. Bu film için tam 22 kilo verdi. Baksana, göbek möbek bişey kalmamış. Jilet Allahsız, jilettt. Koçum benim be.

   15
 1. Bu genç kardeşimize de klüpten takım imzalı bir forma hediye edilmeli. Bu gibi örnekleri düşünen, emek sarf eden genç kardeşlerimizin gönlü alınmalı.

  16
 2. Ata kardeşim EyvAllah Bursalisin
  Film için reklamini da yaptin
  İyi guzel de biraz da Bursasporumuzun
  Şuan ki durumuna duyarli olalim
  Bursaspora bi 10.000 tl ateşlesen
  Tum sanatçi arkadaşlarini da destege
  Çagirsan hiç fena olmazdi senin
  Önculugunde guzel bir kampanya olabilir

  8
  4
 3. Ata Demirel Bursaspor forması güzel olmuş sanatçılar Bursalı formları bekliyoruz gurur ve onur duydum alkışlar Bursaspor formasına.

 4. Hastasıyım Ata Demirer’lin
  Bakalım ne kadar katkıda
  Bulunacak Bursaspora
  Görelim lafla Bursasporlu
  Olunmuyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu