Assaidi İddiası!..

Premier Lig'den kiralık gelen Ferdinand ile Edu'nun sözleşmelerini uzatmaya çalışan Bursaspor, bir Premier Lig yıldızını daha kadrosuna katmak için düğmeye bastı. Bursaspor'un, geçen sezon adı Galatasaray ile anılan fakat daha sonra Liverpool'a giden Oussama Assaidi'yi transfer etmek için İngiliz ekibi ile temas kurduğu bildirildi. Bu sezon Liverpool'da istenileni veremeyen Assaidi'nin kiralanması için görüşmelerin devam ettiği ve kulübünden cevap beklendiği bildirildi. Avrupa'da başarılı hamleler için çalıştıklarını söyleyen teknik direktör Hikmet Karaman, Assaidi temaslarını da doğruladı. Karaman, "Biz istiyoruz. Sonuç ne olur bilemem" dedi.

 

BİZİM ONLARDAN NEYİMİZ EKSİK Karaman, "Avrupa'da ne takımlar finale çıkıyor, gruplara kalıyor. Bizim neyimiz eksik? Son 5 senedir hemen hemen üst düzey bütün maçları seyrettim. Şampiyonlar Ligi müziği çalarken "Biz finali niye oynamayalım" diye hayal ediyorum. İlk hedefimiz gruplara kalabilmek" diye konuştu.

 

Kaynak:Fotomaç

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı